Перелік рішень 21 сесії (20.06.2018)

1. Про депутатський запит депутата Путивльської районної ради  Южакова Є.І.

2. Про здійснення Путивльською районною державною адміністрацією делегованих Путивльською районною радою повноважень у 2017 році.

3. Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Путивльського району на 2018 рік за І квартал 2018 року.

4. Про Програму по виявленню, локалізації та ліквідації амброзії полинолистої в Путивльському районі на 2018-2020 роки.

5. Про оплату праці голови Путивльської районної ради.

6. Про затвердження розпоряджень голови Путивльської районної державної адміністрації з бюджетних питань.

7. Про внесення змін до рішення Путивльської районної ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про районний бюджет Путивльського району на 2018 рік».

8. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Путивльського району Сумської області».

9. Про внесення змін до переліку майна спільної власності територіальних громад сіл, міста Путивльського району.

10. Про затвердження структури та чисельності штатних працівників комунальної установи Путивльської районної ради Сумської області «Путивльська центральна районна лікарня».

11. Про затвердження структури та чисельності штатних працівників комунального закладу Путивльської районної ради Сумської області «Путивльський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

12. Про внесення змін до Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Путивльського району на 2018-2020 роки.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею – 6,6028 га земель сільськогосподарського призначення, державної власності (рілля) для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ – 01.01) розташованої за межами населеного пункту на території Бояро-Лежачівської сільської ради Путивльського району Сумської області.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею – 10,5900 га земель сільськогосподарського призначення, державної власності (рілля) для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ – 01.01) розташованої за межами населеного пункту на території Бояро-Лежачівської сільської ради Путивльського району Сумської області.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею – 1,1000 га земель сільськогосподарського призначення, державної власності (рілля) для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ – 01.01) розташованої за межами населеного пункту на території Линівської сільської ради Путивльського району Сумської області.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки земель сільськогосподарського призначення, державної власності (рілля) загальною площею 18,1882 га., що перебувають в оренді ПП «Карла Маркса-2» (код КВЦПЗ – 01.01) розташованої за межами населеного пункту на території Мазівської сільської ради Путивльського району Сумської області.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею – 17,5178 га земель сільськогосподарського призначення, державної власності (пасовища) для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ – 01.01) розташованої за межами населеного пункту на території Линівської сільської ради Путивльського району Сумської області.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею – 12,6400 га земель сільськогосподарського призначення, державної власності (рілля) для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ – 01.01) розташованої за межами населеного пункту на території Юр’ївської сільської ради Путивльського району Сумської області.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею – 27,0967 га (рілля) земель сільськогосподарського призначення, державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ – 01.01), наданої в оренду ПП «Карла Маркса-2», що розташована за межами населеного пункту на території В’язенської сільської ради Путивльського району Сумської області.

20. Про реорганізацію Веселівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу Путивльської районної ради Сумської області шляхом приєднання.

Завантажити рішення