Перелік рішень 20 сесії (18.05.2018)

1. Про депутатський запит депутата Путивльської районної ради Южакова Є.І.

2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Путивльського району на 2018 рік за І квартал 2018 року.

3. Про Районну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2018 рік.

4. Про виконання Районної цільової програми забезпечення та лікування серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань у Путивльському районі на 2013 – 2017 роки.

5. Про внесення змін до Районної комплексної програми «Охорона здоров’я населення Путивльського району на 2017 – 2019 роки».

6. Про реорганізацію комунального закладу Путивльської районної ради Сумської області «Путивльський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» шляхом перетворення.

7. Про спостережну раду комунальної установи Путивльської районної ради Сумської області «Путивльська центральна районна лікарня».

8. Про припинення діяльності Червоноозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Путивльської районної ради Сумської області шляхом ліквідації.

9. Про передачу цілісних майнових комплексів.

10. Про внесення змін до рішення Путивльської районної ради сьомого скликання від 25.12.2015 «Про чисельність та структуру виконавчого апарату Путивльської районної ради».

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, гр. Кулик Сергія Сергійовича для ведення особистого селянського господарства на території Бунякинської сільської ради Путивльського району Сумської області.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, гр. Толкачова Віктора Олександровича для ведення особистого селянського господарства на території Бунякинської сільської ради Путивльського району Сумської області.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, гр. Хухрянського Олексія Вікторовича для ведення особистого селянського господарства на території Бунякинської сільської ради Путивльського району Сумської області.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, гр. Бороденко Олексія Володимировича для ведення особистого селянського господарства на території Бунякинської сільської ради Путивльського району Сумської області.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (рілля) загальною площею 46,6553 га, що перебувають в оренді  ПП «Карла Маркса-2», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ – 01.01), розташованих за межами населеного пункту на території Князівської сільської ради Путивльського району Сумської області.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею – 4,8831 га земель сільськогосподарського призначення, державної власності (рілля) для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ – 01.01) розташованої за межами населеного пункту на території В’язенської сільської ради Путивльського району Сумської області.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею – 5,8280 га земель сільськогосподарського призначення, державної власності (рілля) для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ – 01.01) розташованої за межами населеного пункту на території В’язенської сільської ради Путивльського району Сумської області.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею – 7,7913 га земель сільськогосподарського призначення, державної власності (рілля) для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ – 01.01) розташованої за межами населеного пункту на території В’язенської сільської ради Путивльського району Сумської області.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею – 12,0601 га земель сільськогосподарського призначення, державної власності (рілля) для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ – 01.01) розташованої за межами населеного пункту на території В’язенської сільської ради Путивльського району Сумської області.

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею – 12,6392 га земель сільськогосподарського призначення, державної власності (рілля) для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ – 01.01) розташованої за межами населеного пункту на території В’язенської сільської ради Путивльського району Сумської області.

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею – 15,9454 га земель сільськогосподарського призначення, державної власності (рілля) для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ – 01.01), розташованої за межами населеного пункту на території В’язенської сільської ради Путивльського району Сумської області.

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею – 16,7960 га земель сільськогосподарського призначення, державної власності (рілля) для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ – 01.01) розташованої за межами населеного пункту на території В’язенської сільської ради Путивльського району Сумської області.

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею – 26,1616 га земель сільськогосподарського призначення, державної власності (рілля) для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ – 01.01) розташованої за межами населеного пункту на території В’язенської сільської ради Путивльського району Сумської області.

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею – 27,6282 га земель сільськогосподарського призначення, державної власності (рілля) для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ – 01.01) розташованої за межами населеного пункту на території В’язенської сільської ради Путивльського району Сумської області.

25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею – 27,7737 га земель сільськогосподарського призначення, державної власності (рілля) для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ – 01.01) розташованої за межами населеного пункту на території В’язенської сільської ради Путивльського району Сумської області.

26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею – 31,3960 га земель сільськогосподарського призначення, державної власності (рілля) для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ – 01.01) розташованої за межами населеного пункту на території В’язенської сільської ради Путивльського району Сумської області.

27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею – 35,3158 га земель сільськогосподарського призначення, державної власності (рілля) для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ – 01.01)

розташованої за межами населеного пункту на території В’язенської сільської ради Путивльського району Сумської області.

28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею – 20,8148 га земель сільськогосподарського призначення, державної власності (рілля) для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ – 01.01) розташованої за межами населеного пункту на території В’язенської сільської ради Путивльського району Сумської області.

29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею – 38,0282 га земель сільськогосподарського призначення, державної власності (рілля) для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ – 01.01) розташованої за межами населеного пункту на території В’язенської сільської ради Путивльського району Сумської області.

30. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею – 25,5446 га земель сільськогосподарського призначення, державної власності (сіножаті) для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ – 01.01) розташованої за межами населеного пункту на території Князівської сільської ради Путивльського району Сумської області.

31. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (рілля) загальною площею 162,9031 га, що перебувають в оренді ПП «Карла Маркса-2», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ – 01.01), розташованих за межами населеного пункту на території Мазівської сільської ради Путивльського району Сумської області.

32. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності площею 46,6856 га (рілля) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ – 01.01), що перебуває в оренді ПП «Карла Маркса-2», розташованої за межами населених пунктів на території Мачулищанської сільської ради Путивльського району Сумської області.

33. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею – 3,6078 га земель сільськогосподарського призначення, державної власності (сіножаті) для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ – 01.01) розташованої за межами населеного пункту на території Линівської сільської ради Путивльського району Сумської області.

34. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки земель сільськогосподарського призначення, для ведення фермерського господарства загальною площею 49,3349 га, в тому числі рілля – 49,3349 га, (код КВЦПЗ – 01.02), що розташована за межами населеного пункту на території Бояро-Лежачівської сільської ради Путивльського району Сумської області.

35. Про  внесення  змін  до  Комплексної  районної програми  «Правопорядок на 2016 – 2020 роки.

Завантажити рішення