Перелік рішень 19 сесії (14.03.2018)

1. Про звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку Путивльського району на 2017 рік.

2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Путивльського району на 2017 рік.

3. Про внесення змін до рішення Путивльської районної ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про районний бюджет Путивльського району на 2018 рік».

4. Про звіт голови Путивльської районної ради про свою діяльність.

5. Про інформацію Конотопської місцевої прокуратури про стан законності та заходи щодо її зміцнення  на території Путивльського району за 2017 рік.

6. Про виконання Плану роботи Путивльської районної ради сьомого скликання на 2017 рік.

7. Про План роботи Путивльської районної ради сьомого скликання на 2018 рік.

8. Про внесення змін до рішення Путивльської районної ради сьомого скликання від 27.11.2015  «Про організацію особистого прийому громадян депутатами Путивльської районної ради сьомого скликання».

9. Про сплату членського внеску Українській асоціації районних та обласних рад.

10.Про затвердження укладених угод та договорів.

11. Про Районну цільову програму з розроблення схеми планування території Путивльського району на 2018 рік.

12. Про виконання Районної програми забезпечення виконання Путивльською районною державною адміністрацією повноважень виконавчої влади та реалізації повноважень, делегованих Путивльською районною радою по забезпеченню державної політики в бюджетній і соціальній сфері та реалізації заходів соціально-економічного розвитку Путивльського району на 2017 рік.

13. Про Районну програму забезпечення виконання Путивльською районною державною адміністрацією повноважень виконавчої влади та реалізації повноважень, делегованих Путивльською районною радою по забезпеченню державної політики в бюджетній і соціальній сфері та реалізації заходів соціально-економічного розвитку Путивльського району на 2018 рік.

14. Про виконання Програми підтримки забезпечення казначейського обслуговування бюджетів та оперативного управління бюджетними коштами на 2017 рік.

15. Про виконання Районної цільової соціальної програми забезпечення захисту населення і територій від надзвичайних  ситуацій техногенного та природного характеру на 2016 – 2017 роки.

16. Про внесення змін до Районної комплексної програми «Освіта Путивльщини у 2016-2018 роках».

17. Про встановлення плати за харчування дітей у закладах загальної середньої освіти Путивльської районної ради Сумської області та у їх дошкільних підрозділах на 2018 рік.

18. Про затвердження Типового положення про філію комунального опорного закладу освіти Путивльської районної ради Сумської області.

19. Про виконання Районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2017 рік.

20. Про Положення про спостережну раду комунальної установи Путивльської районної ради Сумської області «Путивльська центральна районна лікарня».

21. Про виконання Програми діагностики, лікування та профілактики вірусних гепатитів в районі «Антигепатит» на 2012 – 2017 роки.     

22. Про затвердження Структури та чисельності  штатних працівників комунального закладу Путивльської районної ради Сумської області «Путивльський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки земель для іншого сільськогосподарського призначення (риборозведення), державної власності загальною площею 3,5653 га., що перебувають в оренді ПСП «Агрофірма «Луч»  (код КВЦПЗ – 01.03) розташованої за межами населеного пункту на території Октябрьської сільської ради Путивльського району Сумської області.

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок земель сільськогосподарського призначення, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 299,2587 га., в тому числі ріллі 299,2587 га (код КВЦПЗ – 01.01), що знаходяться в оренді ПП «Карла Маркса – 2» розташованої за межами населеного пункту на території Веселівської сільської ради Путивльського району Сумської області.

25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, державної власності (рілля) загальною площею 88,8865 га, що перебувають в оренді  ПП «Карла Маркса – 2» (код КВЦПЗ – 01.01) розташованих за межами населеного пункту на території Зінівської сільської ради Путивльського району Сумської області.

26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності площею 95,0925 га (рілля) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ – 01.01), що перебуває в оренді ПП «Карла Маркса – 2», розташованої за межами населеного пункту на території Линівської сільської ради Путивльського району Сумської області.

27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності площею 51,8091 га (рілля) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ – 01.01), що перебуває в оренді ПП «Карла Маркса – 2», розташованої за межами населених пунктів на території Мачулищанської сільської ради Путивльського району Сумської області.

28. Про підтримку Звернення Громадської організації «Чорнобильці Путивльщини».

29. Про внесення змін до переліку майна спільної власності територіальних громад сіл, міста Путивльського району.

30. Про надання дозволу на передачу в оренду частини нежитлового приміщення.

31. Про скасування рішення Путивльської районної ради сьомого скликання.

32. Про Програму сприяння розвитку безоплатної правової допомоги населенню в Путивльському районі на 2018 – 2021 роки.

33. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (рілля) загальною площею 130,9277 га, що перебувають в оренді ПП «Карла Маркса -2», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ – 01.01), розташованих за межами населеного пункту на території В’язенської сільської ради Путивльського району Сумської області.

34. Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельної ділянки (пасовище) площею 64,3943га земель сільськогосподарського призначення державної власності для подальшого продажу прав оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ – 01.01), розташованої за межами населених пунктів на території Юр’ївської сільської ради Путивльського району Сумської області.

35. Про виконання Районної цільової програми з розроблення схеми планування території Путивльського району на 2016 – 2017 роки.

Завантажити рішення