Перелік рішень 17 сесії (06.12.2017)

1. Про Програму розвитку малого та середнього підприємництва в Путивльському районі на 2017 – 2020 роки.

2. Про стан протидії злочинності, охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, забезпечення публічної  безпеки і поряду в Путивльському районі.

3. Про звіт постійної комісії Путивльської районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю про свою роботу.

4. Про внесення змін до Комплексної районної програми забезпечення службової діяльності Путивльського районного військового комісаріату, призовів громадян України на строкову військову службу, за контрактом до лав Збройних Сил України та облаштування державного кордону на 2017 – 2020 роки.

5. Про внесення змін до Районної програми підтримки громадських організацій Путивльського району на 2016 – 2020 роки.

6. Про затвердження Статуту комунального закладу Путивльської районної ради Сумської області «Путивльська дитячо-юнацька спортивна школа».

7. Про внесення змін до складу постійної комісії Путивльської районної ради сьомого скликання.

8. Про преміювання голови Путивльської районної ради.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок земель сільськогосподарського призначення, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 180,9133 га, (код КВЦПЗ – 01.01), що розташовані за межами населеного пункту на території Стрільниківської сільської ради Путивльського району Сумської області.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею – 26,2203 га, земель сільськогосподарського призначення державної власності, для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код цільового призначення згідно класифікації видів цільового призначення земель – 01.01), розташованої за межами населеного пункту на території Веселівської сільської ради Путивльського району Сумської області.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 57,5783 га, земель сільськогосподарського призначення державної власності, для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код цільового призначення згідно класифікації видів цільового призначення земель – 01.01), розташованої за межами населеного пункту на території Веселівської сільської ради Путивльського району Сумської області.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок земель сільськогосподарського призначення, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 233,0260 га, в тому числі рілля – 233,0260 га, (код КВЦПЗ – 01.01), що розташовані за межами населеного пункту на території Сафонівської сільської ради Путивльського району Сумської області.

Завантажити рішення