Перелік рішень 9 сесії (16.12.2016)

1. Про затвердження розпоряджень голови Путивльської районної державної адміністрації з бюджетних питань.

2. Про внесення змін до рішення Путивльської районної ради сьомого скликання від 25.12.2015 «Про районний бюджет Путивльського району на 2016 рік».

3. Про реорганізацію ДОТ «Восход».

4. Про ліквідацію Кочерезького НВК.

5. Про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій населення Путивльського району на 2016 рік.

6. Про внесення змін до Районної програми забезпечення житлом лікарів Путивльського району на 2013-2016 роки.

7. Про затвердження укладених угод та меморандумів.

8. Про вихід Путивльської районної ради зі складу засновників районної газети «Путивльські відомості» та Редакції районної газети «Путивльские ведомости».

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок гр. Батіг Григорія Петровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території В’язенської сільської ради Путивльського району Сумської області.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок (паїв), гр. Демидова Володимира Йосиповича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бунякинської сільської ради Путивльського району Сумської  області.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок (паїв), гр. Суховєєвої Ганни Панасівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сафонівської сільської ради Путивльського району Сумської  області.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок гр. Скорплевої Олександри Данилівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бояро-Лежачівської сільської ради Путивльського району Сумської  області.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Кривошеєвої Надії Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Червоноозерської сільської ради Путивльського району Сумської  області.

14. Про приватизацію об’єкта нерухомого майна.

15. Про преміювання голови Путивльської районної ради.

16. Про депутатський запит депутата Путивльської районної ради Яковлева А.В.

Завантажити рішення