Перелік рішень 7 сесії (17.08.2016)

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Путивльського району за І півріччя 2016 року.

2. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Путивльського району на 2016 рік.

3. Про затвердження розпоряджень голови Путивльської районної державної адміністрації з бюджетних питань.

4. Про внесення змін до рішення Путивльської районної ради сьомого скликання від 25.12.2015 «Про районний бюджет Путивльського району на 2016 рік».

5. Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Путивльського району на 2016 рік за І півріччя       2016 року.

6. Про інформацію Конотопської місцевої прокуратури про стан законності результати діяльності прокуратури на території Путивльського району за І півріччя 2016 року.

7. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Путивльського району Сумської області».

8. Про внесення змін до Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин Путивльського району Сумської області».

9. Про Комплексну районну програму «Правопорядок на 2016 – 2020 роки»

10. Про Районну комплексну програму «Освіта Путивльщини у  2016 – 2018 роках»

11.Про перейменування Мачулищанського НВК.

12.Про скасування рішення Путивльської районної ради.

13.Про ліквідацію Кочерезького НВК.

14. Про Районну комплексну програму «Молодь Путивльщини» на  2016 – 2018 роки.

15. Про Програму розвитку футболу в Путивльському районі на   2016 – 2020 роки.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (пай), наданої у власність гр. Пшонкіній Анастасії Тихонівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Козаченської сільської ради Путивльського району Сумської області.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Назаренко Марії Михайлівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Октябрської сільської ради Путивльського району Сумської області.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (пай), наданої у власність гр. Клівенковій Ганні Іларіонівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Зінівської сільської ради Путивльського району Сумської області.

19.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (пай), наданої у власність гр. Клівенковій Ганні Іларіонівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Зінівської сільської ради Путивльського району Сумської області.

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок (паїв), наданих у власність гр. Аксенко Олександрі Іванівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бояро-Лежачівської сільської ради Путивльського району Сумської області.

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок (паїв), наданих у власність гр. Колієнко Валентині Стефанівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бунякинської сільської ради Путивльського району Сумської області.

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок (паїв), наданих у власність гр. Гринченко Василю Олексійовичу та Гринченко Любові Федорівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Яцинської сільської ради Путивльського району Сумської області.

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок (паїв), наданих у власність гр. Гринченко Івану Васильовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Яцинської сільської ради Путивльського району Сумської області.

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки  гр. Крупченка Олексія Васильовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бунякинської сільської ради Путивльського району Сумської  області.

25. Про внесення змін до переліку майна спільної власності територіальних громад сіл, міста Путивльського району.

26. Про надання дозволу на передачу в оренду нежитлових приміщень.

Рішення 7 сесії