Перелік рішень 37 сесії (05.08.2020)

  1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Путивльського району за І півріччя 2020 року.
  2. Про затвердження розпоряджень голови Путивльської районної державної адміністрації з бюджетних питань.
  3. Про внесення змін до рішення Путивльської районної ради сьомого скликання від 24.12.2019 «Про районний бюджет Путивльського району на 2020 рік».
  4. Про затвердження фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Путивльської районної ради Сумської області зі змінами.
  5. Про затвердження фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства «Путивльська центральна районна лікарня» Путивльської районної ради Сумської області зі змінами.
  6. Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства «Путивльська центральна районна лікарня» Путивльської районної ради Сумської області на 2020 рік.
  7. Про внесення змін до Структури виконавчого апарату Путивльської районної ради, затвердженої рішенням Путивльської районної ради сьомого скликання від 25.12.2015.
  8. Про оплату праці голови Путивльської районної ради.
  9. Про оплату праці заступника голови Путивльської районної ради.
  10. Про реорганізацію Рев’якинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Путивльської районної ради Сумської області шляхом приєднання.

Завантажити рішення