Постійні комісії районної ради

Склад постійних комісій

Путивльської районної ради сьомого скликання 

  1. Постійна комісія з питань розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою, депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків з громадськістю, інформаційної політики, оборони та надзвичайних ситуацій:
Голова комісії:    

Жабенецький

Євген Станіславович

депутат районної ради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
Заступник голови:    

Яковлев

Анатолій Васильович

депутат районної ради від партії «Відродження»
Секретар:    

Ніколаєва

Світлана Рафісовна

депутат районної ради від Аграрної партії України
Члени комісії:  

Доронін

Михайло Петрович

депутат районної ради від політичної партії «Опозиційний блок»

Приз

Лариса В’ячеславівна

  депутат районної ради від політичної партії «Воля народу»

Хярм

Віктор Миколайович

депутат районної ради від політичної партії «Воля народу»

Шаповалов

Михайло Федорович

депутат районної ради від політичної партії «Воля народу»
  1. Постійна комісія з питань планування, бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю:
Голова комісії:    

Фесенко

Олексій Дмитрович

депутат районної ради від політичної партії «Опозиційний блок»
Заступник голови:    

Головінський

Микола Миколайович

депутат районної ради від політичної партії «Воля народу»
Секретар:    

Білокопитов

Іван Андрійович

депутат районної ради від Аграрної партії України
Члени комісії:  

Кідіменко

Петро Петрович

депутат районної ради від партії «Відродження»
Лощилов Олександр Михайлович депутат районної ради від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
Свердлікова Ірина Миколаївна депутат районної ради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Шульга

Микола Іванович

депутат районної ради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»

       

  1. Постійна комісія з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва, будівництва, архітектури, агропромислового комплексу, земельних та водних ресурсів, лісового господарства, екології та довкілля: 
Голова комісії:    

Гаркавенко

Станіслав Володимирович

депутат районної ради від політичної партії «Воля народу»
Заступник голови:    

Вальков

Геннадій Іванович

депутат районної ради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
Члени комісії:  

Биряк

Михайло Васильович

депутат районної ради від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Бровкін

Андрій Миколайович

депутат районної ради від політичної партії «Воля народу»

Бровкіна

Галина Іванівна

депутат районної ради від Аграрної партії України

Лук’яненко

Микола Дмитрович

депутат районної ради від політичної партії «Воля народу»

Покрасьон

Валерій Іванович

депутат районної ради від політичної партії «Опозиційний блок»

Скляров

Борис Петрович

депутат районної ради від політичної партії «Воля народу»

Яресько

Костянтин Олександрович

депутат районної ради від політичної партії «Опозиційний блок»
  1. Постійна комісія з питань розвитку молодіжної політики, освіти, науки, культури, спорту, туризму, охорони здоров’я, материнства, дитинства, прав жінок та соціального захисту населення: 
Голова комісії:

Третяков

Іван Анатолійович

депутат районної ради від Аграрної партії України
Заступник голови:    

Садовий

Геннадій Володимирович

депутат районної ради від політичної партії «Воля народу»
Члени комісії:

Зимін

Сергій Михайлович

депутат районної ради від партії «Відродження»

Зудінова

Валентина Петрівна

депутат районної ради від партії «Відродження»

Костиріна

Галина Миколаївна

депутат районної ради від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Копилова

Валентина Володимирівна

депутат районної ради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»

Коцюба

Сергій Іванович

депутат районної ради від політичної партії «Опозиційний блок»

Куртова

Світлана Володимирівна

депутат районної ради від політичної партії «Воля народу»

Юдін

Віталій Миколайович

депутат районної ради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»