Перелік рішень 36 сесії (27.05.2020)

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Путивльського району за І квартал 2020 року.

2. Про затвердження розпоряджень голови Путивльської районної державної адміністрації з бюджетних питань.

3. Про внесення змін до рішення Путивльської районної ради від 24.12.2019 «Про районний бюджет Путивльського району на 2020 рік».

4. Про Районну програму забезпечення виконання Путивльською районною державною адміністрацією повноважень виконавчої влади та реалізації повноважень, делегованих Путивльською районною радою по забезпеченню державної політики в бюджетній і соціальній сферах та реалізації заходів соціально-економічного розвитку Путивльського району на 2020 рік

5. Про Районну програму підтримки книговидання місцевих авторів на 2020 рік.

6. Про Районну програму підтримки первинної медико-санітарної допомоги  в Путивльському районі на 2020 рік.

7. Про План діяльності комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Путивльської районної ради Сумської області на 2020 рік.

8. Про режим роботи комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Путивльської районної ради Сумської області.

9. Про затвердження фінансового плану на 2020 рік  комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Путивльської районної ради Сумської області зі змінами.

10. Про внесення змін до Передавального акту комунального закладу Путивльської районної ради Сумської області «Путивльський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

11. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Путивльська центральна районна лікарня» Путивльської районної ради Сумської області в новій редакції.

12. Про затвердження фінансового плану на 2020 рік  комунального некомерційного підприємства «Путивльська центральна районна лікарня» Путивльської районної ради Сумської області.

13. Про Положення про преміювання керівника комунального некомерційного підприємства «Путивльська центральна районна лікарня»  Путивльської районної ради Сумської області.

14. Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу.

15. Про затвердження ліквідаційного балансу.

16. Про затвердження розпорядження голови Путивльської районної ради.

17. Про продовження терміну дії договору оренди приміщення гаража, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, міста Путивльського району.

18. Про внесення змін до рішення Путивльської районної ради сьомого скликання від 24.12.2019 «Про План роботи  Путивльської районної ради сьомого скликання на 2020 рік».

19. Про внесення змін до рішення Путивльської районної ради сьомого скликання від 25.12.2015 «Про чисельність та структуру виконавчого апарату Путивльської районної ради».

20. Про депутатський запит депутата Путивльської районної ради Лук’яненка М.Д.

Завантажити рішення