Перелік рішень 32 сесії (18.09.2019)

1. Про здійснення Путивльською районною державною адміністрацією делегованих Путивльською районною радою повноважень у 2018 році.

2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Путивльського району на 2019 рік за І півріччя 2019 року.

3. Про затвердження розпоряджень голови Путивльської районної державної адміністрації з бюджетних питань.

4. Про внесення змін до рішення Путивльської районної ради сьомого скликання від 22.12.2018 «Про районний бюджет Путивльського району на 2019 рік».

5. Про звіт про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Путивльського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки за І півріччя 2019 року.

6. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Путивльського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки.

7. Про інформацію Конотопської місцевої прокуратури про стан законності та заходи щодо її зміцнення на території Путивльського району за І півріччя 2019 року.

8. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Путивльського району Сумської області».

9. Про внесення змін до Комплексної районної програми «Правопорядок на 2016 – 2020 роки».

10. Про внесення змін до Порядку організації проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, міста Путивльського району.

11. Про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій населення  Путивльського району на 2017-2021 роки.

12. Про внесення змін до структури та чисельності штатних працівників комунальної установи Путивльської районної ради Сумської області «Путивльська центральна районна лікарня»

13. Про надання дозволу на передачу в оренду частини нежитлового приміщення.

14. Про надання дозволу на передачу в оренду частини нежитлового приміщення.

15. Про збільшення площі оренди.

16. Про надання згоди на списання.

17. Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів комунальної установи Путивльської ради Сумської області «Путивльська центральна районна лікарня» до правонаступника комунального некомерційного підприємства «Путивльська центральна районна лікарня» Путивльської районної ради Сумської області.

18. Про створення комунального некомерційного підприємства «Путивльська центральна районна лікарня» Путивльської районної ради Сумської області.

19. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Путивльська центральна районна лікарня» Путивльської районної ради Сумської області.

20. Про оплату праці голови Путивльської районної ради.

21. Про оплату праці заступника голови Путивльської районної ради.

22. Про перелік майна спільної власності територіальних громад сіл, міста Путивльського району.

23. Про скорочення штату виконавчого апарату Путивльської районної ради.

24. Про ліквідацію Бояро-Лежачівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І ступеня – дошкільного навчального закладу Путивльської районної ради Сумської області.

25. Про створення тимчасової контрольної комісії Путивльської районної ради сьомого скликання.

Завантажити рішення