План роботи

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення Путивльської

районної ради

сьомого скликання

                                                                   01.03.2017 

 

План

роботи Путивльської районної ради сьомого скликання на 2017 рік

1. Розглянути на пленарних засіданнях Путивльської районної ради:

І квартал

           1. Звіт голови Путивльської районної ради про свою діяльність.

           2. Звіт постійної комісії Путивльської районної ради з питань розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою, депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків з громадськістю, інформаційної політики, оборони та надзвичайних ситуацій про свою роботу.

          3. Про виконання Програми сприяння розвитку місцевого самоврядування в Путивльському районі на 2016 рік.

          4. Про Програму сприяння розвитку місцевого самоврядування в Путивльському районі на 2017–2020 роки.

           Готують: виконавчий апарат Путивльської районної ради, постійна комісія Путивльської районної ради з питань розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою, депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків з громадськістю, інформаційної політики, оборони та надзвичайних ситуацій.

           5. Про виконання Районної програми мобілізаційної підготовки, призову громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України, цивільного захисту населення та облаштування державного кордону на 2015-2016 роки.

            Готують: Путивльська районна державна адміністрація, постійна комісія Путивльської районної ради з питань розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою, депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків з громадськістю, інформаційної політики, оборони та надзвичайних ситуацій.

         6. Про інформацію Конотопської місцевої прокуратури про стан законності та заходи щодо її зміцнення  на території Путивльського району за 2016 рік.

           Готують: Конотопська місцева прокуратура, постійна комісія Путивльської районної ради з питань розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою, депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків з громадськістю, інформаційної політики, оборони та надзвичайних ситуацій.

           7. Про звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку Путивльського району на 2016 рік.

           8. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Путивльського району на 2016 рік.

           9. Про виконання Районної програми забезпечення виконання Путивльською районною державною адміністрацією повноважень виконавчої влади та реалізації повноважень, делегованих Путивльською районною радою по забезпеченню державної політики в бюджетній і соціальній сфері та реалізації заходів соціально-економічного розвитку Путивльського району на 2016 рік.

          Готують: Путивльська районна державна адміністрація, постійна комісія Путивльської районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю.

           10. Про виконання районної програми «Сільська криниця»                    на 2009–2015 роки.

            Готують: Путивльська районна державна адміністрація, постійна комісія Путивльської районної ради з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва, будівництва, архітектури, агропромислового комплексу, земельних та водних ресурсів, лісового господарства, екології та довкілля.

           11. Про виконання Районної програми забезпечення житлом лікарів Путивльського району на 2013 – 2016 роки.

           12. Про виконання Програми соціальної підтримки найменш захищених верств населення Путивльського району на 2013 – 2016 роки.

           13. Про виконання Районної програми надання медичної допомоги неврологічним хворим методом гемодіалізу у Путивльському районі                          на 2014-2016 роки.

           14. Про виконання Районної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2012 – 2016 роках.

           15. Про виконання Районної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року.

           16. Про виконання Районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 рік;

           17. Про виконання Програми соціального захисту окремих категорій населення Путивльського району на 2016 рік.

          18. Про виконання Програми відшкодування вартості пільгового проїзду окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування у приміському сполученні в Путивльському районі            на 2016 рік.

           19. Про Програму розвитку фізичної культури і спорту в Путивльському районі на 2017 – 2020 роки.

           20. Про Програму розвитку туризму в Путивльському районі                                  на 2017 – 2020 роки.

           Готують: Путивльська районна державна адміністрація, постійна комісія Путивльської районної ради з питань розвитку молодіжної політики, освіти, науки, культури, спорту, туризму, охорони здоров’я, материнства, дитинства, прав жінок та соціального захисту населення.

           21. Про виконання Плану роботи Путивльської районної ради  сьомого скликання на 2016 рік.

           22. Про План роботи Путивльської районної ради  сьомого скликання                      на 2017 рік.

         Готують: постійні комісії Путивльської районної ради, відповідно до повноважень, виконавчий апарат Путивльської районної ради.

ІІ квартал

           1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Путивльського району на 2017 рік за І квартал 2017 року.

           Готують: Путивльська районна державна адміністрація, постійна комісія Путивльської районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю.

           2. Звіт постійної комісії Путивльської районної ради з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва, будівництва, архітектури, агропромислового комплексу, земельних та водних ресурсів, лісового господарства, екології та довкілля про свою роботу.

           Готують: виконавчий апарат Путивльської районної ради, постійна комісія Путивльської районної ради з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва, будівництва, архітектури, агропромислового комплексу, земельних та водних ресурсів, лісового господарства, екології та довкілля.

           3. Про Районну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2017 рік

Готують: Путивльська районна державна адміністрація, постійна комісія Путивльської районної ради з питань розвитку молодіжної політики, освіти, науки, культури, спорту, туризму, охорони здоров’я, материнства, дитинства, прав жінок та соціального захисту населення.

ІІІ квартал

           1. Про інформацію Конотопської місцевої прокуратури  про стан законності та заходи щодо її зміцнення на території  Путивльського району за І півріччя 2017 року.

          Готують: Конотопська місцева прокуратура, постійна комісія Путивльської районної ради з питань розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою, депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків з громадськістю, інформаційної політики, оборони та надзвичайних ситуацій

           2. Про здійснення Путивльською районною державною адміністрацією делегованих Путивльською районною радою повноважень у 2016 році.

           Готують: Путивльська районна державна адміністрація, постійна комісія Путивльської районної ради  з питань розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою, депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків з громадськістю, інформаційної політики,оборони та надзвичайних ситуацій.

          3. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Путивльського району на 2017 рік  за І півріччя 2017 року.

          4. Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Путивльського району на 2017 рік за І півріччя 2017 року.

Готують: Путивльська районна державна адміністрація, постійна комісія Путивльської районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, управління  комунальною власністю.

           5. Звіт постійної комісії Путивльської районної ради з питань розвитку молодіжної політики, освіти, науки, культури, спорту, туризму, охорони здоров’я, материнства, дитинства, прав жінок та соціального захисту населення про свою роботу.

           Готують: виконавчий апарат Путивльської районної ради, постійна комісія Путивльської районної ради з питань розвитку молодіжної політики, освіти, науки, культури, спорту, туризму, охорони здоров’я, материнства, дитинства, прав жінок та соціального захисту населення.

IV квартал

           1. Про інформацію начальника Путивльського відділення  поліції (м. Путивль)  Глухівського відділу поліції (м. Глухів)  Головного управління  Національної поліції  в Сумській області про  стан протидії злочинності, охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, забезпечення публічної безпеки і порядку в Путивльському районі.

           Готують: Путивльське відділення  поліції (м. Путивль) Глухівського відділу поліції (м. Глухів) Головного управління  Національної поліції  в Сумській області, постійна комісія Путивльської районної ради з питань розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою, депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків з громадськістю, інформаційної політики, оборони та надзвичайних ситуацій

           2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Путивльського району на 2017 рік  за 9 місяців 2017 року.

            3. Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Путивльського району на 2017 рік за 9 місяців 2017 року.

            4. Про Програму економічного і соціального розвитку Путивльського району на 2018 рік.

            5. Про районний бюджет Путивльського району на 2018 рік.

           Готують: Путивльська районна державна адміністрація, постійна комісія Путивльської районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, управління  комунальною власністю.

           6. Звіт постійної комісії Путивльської районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, управління  комунальною власністю про свою роботу.

           Готують: виконавчий апарат Путивльської районної ради, постійна комісія Путивльської районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю.

2. Розглянути на засіданнях постійних комісій

Путивльської районної ради:

 

І квартал

           Постійна комісія Путивльської районної ради з питань розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою, депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків з громадськістю, інформаційної політики,оборони та надзвичайних ситуацій:

           1.Звіт голови Путивльської районної ради про свою діяльність.

            2. Звіт постійної комісії Путивльської районної ради з питань розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою, депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків з громадськістю, інформаційної політики, оборони та надзвичайних ситуацій про свою роботу.

           3. Про виконання Програми сприяння розвитку місцевого самоврядування в Путивльському районі на 2016 рік.

           4. Про Програму сприяння розвитку місцевого самоврядування в Путивльському районі на 2017 – 2020 роки.

           Готують: виконавчий апарат Путивльської районної ради, постійна комісія Путивльської районної ради з питань розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою, депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків з громадськістю, інформаційної політики, оборони та надзвичайних ситуацій.

           5. Про виконання Районної програми мобілізаційної підготовки, призову громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України, цивільного захисту населення та облаштування державного кордону на 2015 – 2016 роки.

Готує: Путивльська районна державна адміністрація.

         6. Про інформацію Конотопської місцевої прокуратури про стан законності та заходи щодо  її  зміцнення  на території Путивльського району за 2016 рік.

         Готують: Конотопська місцева прокуратура, постійна комісія Путивльської районної ради з питань розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою, депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків з громадськістю, інформаційної політики, оборони та надзвичайних ситуацій.

           7. Про виконання Плану роботи Путивльської районної ради  сьомого скликання на 2016 рік.

           8. Про План роботи Путивльської районної ради  сьомого скликання                      на 2017 рік.

           Готують: постійні комісії Путивльської районної ради, відповідно до повноважень, виконавчий апарат Путивльської районної ради.

           Постійна комісія Путивльської районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, управління  комунальною власністю:

           1. Про звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку Путивльського району на 2016 рік.

           2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Путивльського району на 2016 рік.

           Готує: Путивльська районна державна адміністрація.

           3. Про виконання рішення Путивльської районної ради сьомого скликання від 25.05.2016 «Про надання дозволу на передачу в оренду нежитлового приміщення».

           Готує: комунальна установа Путивльської районної ради Сумської області «Путивльська центральна районна лікарня».

           4. Про виконання Районної програми забезпечення виконання Путивльською районною державною адміністрацією повноважень виконавчої влади та реалізації повноважень, делегованих Путивльською районною радою по забезпеченню державної політики в бюджетній і соціальній сфері та реалізації заходів соціально-економічного розвитку Путивльського району на 2016 рік.

          5. Про виконання рішення Путивльської районної ради сьомого скликання від 25.05.2016 «Про передачу майнового комплексу      Манухівського НВК».

          Готує: Путивльська районна державна адміністрація.

          6. Про виконання рішення Путивльської районної ради сьомого скликання від 09.11.2016 «Про надання дозволу на передачу в оренду нежитлового приміщення».

           Готує: комунальний заклад Путивльської районної ради Сумської області – районний центр позашкільної роботи.

           7. Про виконання Плану роботи Путивльської районної ради  сьомого скликання на 2016 рік.

           8. Про План роботи Путивльської районної ради  сьомого скликання                      на 2017 рік.

          Готують: постійні комісії Путивльської районної ради, відповідно до повноважень, виконавчий апарат Путивльської районної ради.

           Постійна комісія Путивльської районної ради з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва, будівництва, архітектури, агропромислового комплексу, земельних та водних ресурсів, лісового господарства, екології та довкілля:

          1.Про виконання районної програми «Сільська криниця»                                  на 2009-2015 роки».

           2.Про хід виконання Районної цільової програми з розроблення схеми планування  території Путивльського району на 2016 – 2017 роки .

         3. Про підготовку з обслуговування автошляхів міста Путивль та Путивльського району в період снігопадів та ожеледиці.

         4. Про підготовку сільськогосподарських підприємств Путивльського району до весняно польових робіт.

         5. Про стан ведення мисливського господарства користувачами мисливських угідь.

          Готує : Путивльська районна державна адміністрація.

         6. Про виконання Плану роботи Путивльської районної ради  сьомого скликання на 2016 рік.

          7. Про План роботи Путивльської районної ради  сьомого скликання                      на 2017 рік.

           Готують: постійні комісії Путивльської районної ради, відповідно до повноважень, виконавчий апарат Путивльської районної ради.

          Постійна комісія Путивльської районної ради з питань розвитку молодіжної політики, освіти, науки, культури, спорту, туризму, охорони здоров’я, материнства, дитинства, прав жінок та соціального захисту населення:

          1. Про виконання Районної програми забезпечення житлом лікарів Путивльського району на 2013 – 2016 роки.

           2. Про виконання Програми соціальної підтримки найменш захищених верств населення Путивльського району на 2013 – 2016 роки.

          3. Про виконання Районної програми надання медичної допомоги неврологічним хворим методом гемодіалізу у Путивльському районі                  на 2014-2016 роки.

          4. Про виконання Районної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2012-2016 роках.

          5. Про виконання Районної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року.

          6. Про виконання Районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 рік.

          7. Про виконання Програми соціального захисту окремих категорій населення Путивльського району на 2016 рік.

           8. Про виконання Програми відшкодування вартості пільгового проїзду окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування у приміському сполученні в Путивльському районі на 2016 рік.

           9. Про Програму розвитку фізичної культури і спорту                                   в Путивльському районі на 2017 – 2020 роки.

          10. Про Програму розвитку туризму в Путивльському районі                        на 2017- 2020 роки.

           Готує: Путивльська районна державна адміністрація.

           11. Про виконання Плану роботи Путивльської районної ради  сьомого скликання на 2016 рік.

           12. Про План роботи Путивльської районної ради  сьомого скликання                      на 2017 рік.

           Готують: постійні комісії Путивльської районної ради, відповідно до повноважень, виконавчий апарат Путивльської районної ради.

ІІ квартал

           Постійна комісія Путивльської районної ради з питань розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою, депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків з громадськістю, інформаційної політики,оборони та надзвичайних ситуацій:

           1. Про хід виконання Районної цільової соціальної програми забезпечення захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016 – 2017 роки.

           Готують: Путивльський  районний сектор Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, постійна комісія Путивльської районної ради з питань розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою, депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків з громадськістю, інформаційної політики, оборони та надзвичайних ситуацій

           2. Про хід виконання Комплексної районної програми «Правопорядок на 2016 – 2020 роки».

         Готують: Путивльське відділення  поліції (м. Путивль) Глухівського відділу поліції (м. Глухів)  Головного управління  Національної поліції  в Сумській області, постійна комісія Путивльської районної ради з питань розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою, депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків з громадськістю, інформаційної політики, оборони та надзвичайних ситуацій

           Постійна комісія Путивльської районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, управління  комунальною власністю:

           1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Путивльського району на 2017 рік за І квартал 2017 року.

            2. Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Путивльського району на 2017 рік за І квартал 2017 року.

           Готує: Путивльська районна державна адміністрація.

            Постійна комісія Путивльської районної ради з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва, будівництва, архітектури, агропромислового комплексу, земельних та водних ресурсів, лісового господарства, екології та довкілля:

           1. Звіт постійної комісії Путивльської районної ради з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва, будівництва, архітектури, агропромислового комплексу, земельних та водних ресурсів, лісового господарства, екології та довкілля про свою роботу.

           Готують: виконавчий апарат Путивльської районної ради, постійна комісія Путивльської районної ради з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва, будівництва, архітектури, агропромислового комплексу, земельних та водних ресурсів, лісового господарства, екології та довкілля.

           2. Про хід виконання комплексної Програми охорони природного середовища Путивльського району на період до 2020 року.

           3. Про хід виконання Загальнодержавної програми «Питна вода України» на 2006 – 2020 роки .

           4. Про заходи щодо покращення  стану утримання та експлуатації автомобільних доріг Путивльського району.

          5. Про стан використання земельних ресурсів Путивльського району  та дотримання чинного законодавства в частині встановлення та сплати орендної плати за землю на території Путивльського району.

           Готує: Путивльська районна державна адміністрація.

           6. Про співпрацю Путивльського районного центру зайнятості з Путивльською районною державною адміністрацією і місцевими радами, стосовно залучення тимчасово непрацюючих громадян до громадських робіт щодо дотримання санітарного стану та благоустрою населених пунктів Путивльського району.

          Готує: Путивльський районний центр зайнятості

          Постійна комісія Путивльської районної ради з питань розвитку молодіжної політики, освіти, науки, культури, спорту, туризму, охорони здоров’я, материнства, дитинства, прав жінок та соціального захисту населення:

           1. Про Районну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2017 рік.

           Готує: Путивльський районний центр зайнятості.

           2. Про хід виконання Програми діагностики, лікування та профілактики вірусних гепатитів в районі «Антигепатит» на 2012 – 2017 роки.

          3. Про хід виконання районної комплексної програми «Молодь Путивльщини» на 2016 – 2018 роки.

Готує: Путивльська районна державна адміністрація.

ІІІ квартал

           Постійна комісія Путивльської районної ради з питань розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою, депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків з громадськістю, інформаційної політики,оборони та надзвичайних ситуацій:

           1. Про інформацію Конотопської місцевої прокуратури  про стан законності та заходи щодо її зміцнення  на території  Путивльського району за  І півріччя 2017 року.

           Готують: Конотопська місцева прокуратура, постійна комісія Путивльської районної ради з питань розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою, депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків з громадськістю, інформаційної політики, оборони та надзвичайних ситуацій

           2.Про здійснення Путивльською районною державною адміністрацією делегованих Путивльською районною радою повноважень у 2016 році.

           Готує: Путивльська районна державна адміністрація.

           Постійна комісія Путивльської районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, управління  комунальною власністю:

           1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Путивльського району на 2017 рік  за І півріччя 2017 року.

            2. Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Путивльського району на 2017 рік за І півріччя 2017 року.

           Готує: Путивльська районна державна адміністрація.

            Постійна комісія Путивльської районної ради з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва, будівництва, архітектури, агропромислового комплексу, земельних та водних ресурсів, лісового господарства, екології та довкілля:

            1. Про стан використання водних ресурсів на території Путивльського району.

            2. Про забезпечення населення Путивльського району якісною питною

водою та перспективи вирішення проблемних питань у сфері водопостачання.

           3. Про стан ліквідації без господарських відходів та отрутохімікатів на території Путивльського району.

          4. Про готовність району до роботи в осінньо-зимовий період.

          Готує: Путивльська районна державна адміністрація.

          5. Про стан надання земельних ділянок учасникам АТО .

          Готують: Путивльська районна державна адміністрація, відділ Держгеокадастру в Путивльському районі.

          Постійна комісія Путивльської районної ради з питань розвитку молодіжної політики, освіти, науки, культури, спорту, туризму, охорони здоров’я, материнства, дитинства, прав жінок та соціального захисту населення:

           1. Звіт постійної комісії Путивльської районної ради з питань розвитку молодіжної політики, освіти, науки, культури, спорту, туризму, охорони здоров’я, материнства, дитинства, прав жінок та соціального захисту населення про свою роботу.

           Готують: виконавчий апарат Путивльської районної ради, постійна комісія Путивльської районної ради з питань розвитку молодіжної політики, освіти, науки, культури, спорту, туризму, охорони здоров’я, материнства, дитинства, прав жінок та соціального захисту населення.

           2. Про хід виконання Програми зайнятості населення Путивльського району на період до 2017 року.

           3. Про хід виконання Плану створення освітніх округів та модернізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів Путивльського району.

           4. Про хід виконання Районної комплексної програми «Освіта Путивльщини у 2016 – 2018 роках»;

           5. Про хід виконання Програми розвитку футболу в Путивльському районі на 2016 – 2020 роки.

           Готує: Путивльська районна державна адміністрація.

IV квартал

           Постійна комісія Путивльської районної ради з питань розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою, депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків з громадськістю, інформаційної політики,оборони та надзвичайних ситуацій:

          1. Про інформацію начальника Путивльського відділення  поліції (м. Путивль) Глухівського відділу поліції (м. Глухів)  Головного управління  Національної поліції  в Сумській області про стан протидії злочинності, охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, забезпечення публічної безпеки і порядку в Путивльському районі.

         Готують: Путивльське відділення  поліції (м. Путивль) Глухівського відділу поліції (м. Глухів)  Головного управління  Національної поліції  в Сумській області, постійна комісія Путивльської районної ради з питань розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою, депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків з громадськістю, інформаційної політики, оборони та надзвичайних ситуацій

           Постійна комісія Путивльської районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, управління  комунальною власністю:

           1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Путивльського району на 2017 рік за 9 місяців 2017 року.

            2. Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Путивльського району на 2017 рік за 9 місяців 2017 року.

           3. Про районний бюджет Путивльського району на 2018 рік.

            4. Про Програму економічного і соціального розвитку Путивльського району на 2018 рік.

           Готує: Путивльська районна державна адміністрація.

           5. Звіт постійної комісії Путивльської районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, управління  комунальною власністю про свою роботу.

           Готують: виконавчий апарат Путивльської районної ради, постійна комісія Путивльської районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю.

            Постійна комісія Путивльської районної ради з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва, будівництва, архітектури, агропромислового комплексу, земельних та водних ресурсів, лісового господарства, екології та довкілля:

           1. Про організацію роботи по попередженню браконьєрства та ефективне ведення мисливських угідь на території Путивльського району.

           2. Про стан виконання соціально-економічних угод  сільськогосподарськими підприємствами району.

           3. Про стан торгівельного обслуговування населення Путивльського району та шляхи його покращення.

          Готує: Путивльська районна державна адміністрація.

          Постійна комісія Путивльської районної ради з питань розвитку молодіжної політики, освіти, науки, культури, спорту, туризму, охорони здоров’я, материнства, дитинства, прав жінок та соціального захисту населення:

          1. Про хід виконання Районної цільової програми забезпечення та лікування серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань у Путивльському районі на 2013 – 2017 роки.

           2. Про хід виконання Районної програми підтримки громадських організацій Путивльського району на 2016 – 2020 роки.

           Готує: Путивльська районна державна адміністрація.

Голова

Путивльської районної ради                                                Є.І.Южаков

профессиональная помощь в учебно-методических вопросах