Перелік рішень 25 сесії (23.11.2018)

1. Про затвердження розпоряджень голови Путивльської районної державної адміністрації з бюджетних питань.

2. Про внесення змін до рішення Путивльської районної ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про районний бюджет Путивльського району на 2018 рік».

3. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Путивльського району на 2018 рік за 9 місяців 2018 року.

4. Про внесення змін до Програми економічного та соціального розвитку Путивльського району на 2018 рік.

5. Про внесення змін до Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Путивльському районі на 2017-2020 роки.

6. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Путивльської районної ради Сумської області.

7. Про надання в оренду нерухомого майна.

8. Про внесення змін до Типового договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, міста Путивльського району.

9. Про внесення змін до переліку майна спільної власності територіальних громад сіл,міста Путивльського району.

10. Про надання згоди на списання.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 33,3831 га, сільськогосподарського призначення державної власності (рілля), для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціон) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території Стрільниківської сільської ради Путивльського району Сумської області.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 14,9001 га, сільськогосподарського призначення державної власності (рілля), для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціон) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території Яцинської сільської ради Путивльського району Сумської області.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 29,8165 га, сільськогосподарського призначення державної власності (рілля), для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціон) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території Яцинської сільської ради Путивльського району Сумської області.

Завантажити рішення