Перелік рішень 22 сесії (29.08.2018)

1. Про затвердження розпоряджень голови Путивльської районної державної адміністрації з бюджетних питань.

2. Про внесення змін до рішення Путивльської районної ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про районний бюджет Путивльського району на 2018 рік».

3. Про внесення змін до Районної цільової програми з розроблення схеми планування території Путивльського району на 2018 рік.

4. Про затвердження Передавального акту комунального закладу Путивльської районної ради Сумської області «Путивльський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

5. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Путивльської районної ради Сумської області.

6. Про створення комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Путивльської районної ради Сумської області.

7. Про затвердження Передавального акту Веселівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу Путивльської районної ради Сумської області. 

8. Про затвердження Статуту Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. Радіка Руднєва Путивльської районної ради Сумської області.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок земель сільськогосподарського призначення, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 305,0844 га. в тому числі рілля, 305,0844 га (код КВЦПЗ 01.01) наданих в оренду ССК «Ярославна», що розташовані за межами населеного пункту на території Мачулищанської сільської ради Путивльського району Сумської області.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки земель сільськогосподарського призначення, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 13,9326 га. в тому числі рілля – 13,9326 га, (код КВЦПЗ – 01.01), що розташована за межами населеного пункту на території Октябрської сільської ради Путивльського району Сумської області.

11. Про затвердження проекту землеустрою.

Завантажити рішення