ПРОВЕДЕНА РОБОЧА ЗУСТРІЧ

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков провів робочу зустріч з начальником Путивльського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Богданом Ількуном.

На порядку денному стало питання стосовно виконання приписів у закладах освіти Путивльського районну та ДОТ «Восход» щодо усунення недоліків, виявлених під час проведення протягом квітня – травня 2018 року позапланових перевірок з дотримання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.

Як проінформував Богдан Ількун, під час перевірок було виявлено ряд суттєвих порушень  в протипожежному захисті об’єктів. На даний час усунуті недоліки у багатьох навчальних закладах та ДОТ «Восход». Але залишається на контролі питання Путивльської ЗОШ  І – ІІІ ступенів № 2 ім. Г. Я. Базими, для вирішення якого необхідно виділення значної суми коштів із районного бюджету.  Адміністративний позов про застосування заходів реагування знаходиться  на розгляді Сумського адміністративного суду.

З метою  своєчасного початку  навчального процесу  у школі вирішено скласти графік виконання заходів,  вказаних у приписі, із зазначенням конкретних термінів  та подальшим  здійсненням постійного контролю.      

                                    

spacer