АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ РОЗВИТКУ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ РОЗГЛЯНУЛИ В РАЙОННІЙ РАДІ

Актуальні питання діяльності медичних установ району були розглянуті на нараді, проведеною головою Путивльської районної ради Євгеном Южаковим  з  представниками медичних установ Ириною Граматик та Наталією Шимановською.  

З 1 серпня до роботи в КУ «Путивльська ЦРЛ» приступив стоматолог – протезист, а в центрі первинної меддопомоги – сімейний лікар, роботу зламаного флюорографу частково компенсував пересувний флюорограф Сумського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру, який працював у сільській місцевості в липні (обстежено 854 особи),   ЦРЛ  придбано  250 доз вакцини ХІБ для дітей до року проти гемофільних інфекцій. В умовах реформування первинної ланки  Центром ПМСД укладено  5348 декларацій з пацієнтами на надання первинної медико-санітарної допомоги, придбано 15 комплектів комп’ютерної техніки, електрокардіограф.

Основною проблемою установ залишається недостатнє фінансування. Тому прораховується в вересні місяці заборгованість по виплаті заробітної плати в сумі 400 тис.грн. по центральній районній лікарні, не має можливості провести ремонт флюорографа, для повного оснащення структурних підрозділів Центру ПМСД, за вимогами реформування, необхідно ще  12 млн.грн. Зустріч вийшла насиченою і корисною, оскільки присутні розглянули й активно обговорили проблемні та актуальні питання.

spacer