ДЕНЬ СЕЛА БОЯРО-ЛЕЖАЧІ

Голова Путивльської районної ради прийняв участь у святкуванні Дня села Бояро-Лежачі. 2 серпня день видався сонячним, погода немов би йшла на зустріч людям. До сільського клубу, де відбулося святкування, зійшлися односельці та гості з навколишніх сіл нашого району. Їх пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє села.

Голова районної ради Євген Южаков привітав Бояролежачанців та вручив Грамоти від імені Путивльської районної ради і районної державної адміністрації.

У святі прийняли участь директор ТОВ «Сейм-Арго» Борис Скляров та генеральний директор ПП «К.Маркса-2 Станіслав Гаркавенко.

До односельців та гостей  з привітальннями та побажаннями добра здоров’я, родинного затишку звернувся  сільський голова Микола Перепелиця. Він підкреслив велику значимість святкування Дня села. Це наша історія, яку творять люди працьовиті, відданість та любов яких до рідної землі заслуговує на велику пошану.

Особлива подяка людям старшого покоління, чия мудрість та  життєвий досвід нині допомагають молоді підтримувати славетні традиції свого народу.

З великим задоволенням учасники свята слухали виступи своїх односельців учасників художньої самодіяльності Бояро-Лежачівського сільського клубу: вокального ансамблю «Лежачанка», учасників гуртку «Художнє читання» та солістів Ернеста Монжарова, Інни Ісаєвої, Олександра Комарова, Галини Толстошеєвої, Віри Питьориної, Тетяни Бровкіної та інших.

Закінчилося свято частуванням усіх присутніх пирогами, медом та солодощами.

 

spacer