ЗАПРОШЕННЯ ДО СПІВПРАЦІ

Директор державної установи «Сумський обласний центр громадського здоров’я» Буряченко Олексій Валентинович запросив Путивльську районну раду до співпраці.

У квітні поточного року  в Україні стартував проект Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією. «Прискорити темпи зменшення рівня захворюваності на туберкульоз та ВІЛ за рахунок забезпечення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики і лікування туберкульозу та МРТБ, шляхом розширення доказової медичної профілактики, діагностики та лікування ВІЛ та створення стійкої та життєздатної системи охорони здоров’я»  – така мета проекту.

Проект передбачає відпрацювання механізмів взятих Україною зобов’язань щодо комплексного фінансування відповіді на виклики  соціально небезпечних захворювань. Розробляються  дієві механізми та поступовий перехід до державного фінансування та імплементації у  2018 році  відповідних програм в окремих регіонах України. Однією з таких областей була обрана Сумська область.

З липня 2018 року в рамках реалізації грантів Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в Сумській області пілотує  проект за компонентом «Розвиток регіональних систем громадського здоров’я», який передбачає проведення низьку заходів.

Тому, отримавши запрошення до співпраці, сподіваємося на активну позицію органів місцевого самоврядування Путивльського району, всіх зацікавлених відомств та громадян, що сприятиме  успішній розбудові системи громадського здоров’я в рамках «Європейського плану дій з укріплення потенціалу та послуг громадського здоров’я».

 

spacer