ЄВРОПА В ОБ’ЄКТИВІ НАШИХ ЗЕМЛЯКІВ

З чого складається наше життя? Очевидно, що з планів, мрій, бажань, щоденних клопотів та звісно з подорожей!  Подорож – це спосіб не прожити життя даремно. Скільки всього нового й прекрасного таїть у собі наша планета. Скільки в Європі країн — стільки й незвіданих далей,  доріг та відкриттів. Кожна культура унікальна та містить у собі звичаї та традиції, відкривши які ми зможемо ближче пізнати інших людей. І все це манить і зачаровує, притягує нас. Весь світ відкритий людині, і подорожі перестали бути важкою справою для всіх нас. Побачити Європу — мрія кожної людини.

В рамках проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» в районній бібліотеці відбулась презентація фотовиставки-колажу «Європа в об’єктиві наших земляків». Світлини європейських краєвидів, наповнені світлом, теплом, яскравими барвами, що розкривають велич та красу Європи,  з радістю представили наші путивляни: Геннадій  Горбовцов, Сергій Карепін, Андрій Сухих, Вероніка Чепурна, Сергій Тупик, Андрій  Бабаєв.

З захватом  присутні слухали розповіді  Сергія Володимировича Тупика, Андрія Вікторовича Бабаєва  про пам’ятки архітектури,  їх різноманітність, структуру та особливості природи європейських країн. З найдешевшими турами та цінами на даний час по країнам ЄС ознайомив Геннадій Миколайович Горбовцов, який займається туристичною діяльністю та весь час подорожує. Закінчення заходу стали чарівні музичні композиції на фортепіано, що прозвучали у виконанні Софії Власової. На згадку залишились фото.

 

spacer