ПОЗАДУ – ШКОЛА І ДИТИНСТВО, ПОПЕРЕДУ – САМОСТІЙНЕ ЖИТТЯ

У цьому році для випускників закладів загальної середньої освіти Путивльщини  було підготовлене урочисте і незабутнє свято – випускний бал. Юні путивляни граціозно кружляли в ритмі вальсу, танцювали полонез та бранль, народний колектив із Сум «Артіль-мода» подарував присутнім показ своїх колекцій «Вільний птах» та «Думи мої».

Серед почесних гостей свята – голова Путивльської районної ради Євген Южаков, перший заступник голови Путивльської районної державної адміністрації Микола Корнєв, начальник відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації Неллі Лубенець. Вітаючи випускників з одним із найважливіших днів у житті, Євген Іванович побажав їм зробити правильний вибір і стати на ту дорогу, яка допоможе освоїти улюблену професію, обійти всі невдачі і перешкоди й досягти успіху.

Багато теплих слів лунало на адресу випускників від директорів першої та другої міських шкіл Тетяни Корнєвої та Людмили Скоробогатої, від батьків та вчителів. Усі вони пишаються своїми учнями та дітьми, їхніми перемогами в олімпіадах та спортивними досягненнями. Серед 39 випускників району троє отримали золоті медалі і четверо — срібні.

За доброю традицією випускники загадали бажання та випустили повітряні кульки до своєї зірки щастя.

 

spacer