ХВИЛЮЮЧІ МИТІ ВИПУСКНОГО

Випускний вечір – це закінчення перед великим початком, це – підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів, вболівання батьків за своїх дітей. Прийшов цей урочистий день і для  випускників ветеринарного та економіко-правового відділень Путивльського коледжу Сумського НАУ.

Серед почесних гостей свята: голова Путивльської районної ради, почесний студент коледжу Євген Южаков, перший заступник голови Путивльської РДА Микола Корнєв.

У своєму привітальному слові Євген Іванович побажав випускникам знайти своє місце в житті, нести у своїх серцях і пам’яті все найкраще, що пов’язане з коледжем, наполегливості в досягненні мети, не забувати своє коріння та вручив грамоти районної ради Вікторії Мірошниковій та Анні Приходько за відмінне навчання, активну участь у громадському житті коледжу та району.

Зворушили присутніх теплі слова, які лунали на адресу випускників від директора закладу Сергія Пилипенка,  кураторів груп та батьків. Найщиріші слова вдячності та побажань почули і викладачі коледжу від своїх учнів.

spacer