У ПУТИВЛЬСЬКІЙ РАЙОННІЙ РАДІ ПРОВЕДЕНО ЧЕРГОВУ СЕСІЮ

Путивльська районна рада провела чергову 21 сесію районної ради. На пленарному засіданні сесії було розглянуто 20 питань.

Депутати одноголосно підтримали депутатський запит голови Путивльської районної ради Євгена Южакова до керівників правоохоронних органів та Путивльської районної державної адміністрації щодо внесення змін до діючих договорів оренди землі, у частині збільшення ставки орендної плати не менше ніж 8 відсотків від нормативно грошової оцінки земельних ділянок, та виявлення винних осіб, що зухвало протягом декількох років наносять шкоду місцевим бюджетам.

Голова Путивльської районної державної адміністрації Микола Шульга звітував про здійснення Путивльською районною державною адміністрацією делегованих Путивльською районною радою повноважень у 2017 році.

Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Путивльського району на 2018 рік за І квартал 2018 року доповідала тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління економічного та агропромислового розвитку Путивльської районної державної адміністрації Олена Хобленко. Також Олена Борисівна інформувала про Програму по виявленню, локалізації та ліквідації амброзії полинолистої в Путивльському районі на 2018-2020 роки, про внесення змін до Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Путивльського району на 2018-2020 роки та із земельних питань.

Інформувала депутатів про внесення змін до районного бюджету Путивльського району на 2018 рік начальник фінансового управління Путивльської районної державної адміністрації Ірина Свердлікова.

Керуючий справами виконавчого апарату Путивльської районної ради Микола Лук’яненко ознайомив з кандидатами на присвоєння звання «Почесний громадянин Путивльського району Сумської області». Депутати одноголосно підтримали рішення щодо присвоєння звання «Почесний громадянин Путивльського району Сумської області» головному лікарю комунальної установи Путивльської районної ради Сумської області «Путивльська центральна районна лікарня», у 1982-2001 роках та 2010-2014 роках, Кукульняку Ярославу Васильовичу за вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я Путивльського району, завідуючому відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації, у 1985-2005 роках, Коханову Василю Григоровичу за вагомий особистий внесок у розвиток галузі освіти Путивльського району, старшому науковому співробітнику Музею зброї та військової техніки комунального закладу Сумської обласної ради «Державний історико-культурний заповідник у м.Путивлі» Кірбабі Борису Олексійовичу за вагомий особистий внесок у розвиток галузі культури Путивльського району.

Депутати не підтримали об’єднання пологового та гінекологічного відділень Путивльської центральної районної лікарні, посилаючись на те, що на сьогодні ще не створені належні умови для функціонування такого об’єднаного відділення.

Начальник відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації Неллі Лубенець інформувала про реорганізацію Веселівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу Путивльської районної ради Сумської області шляхом приєднання. Рішенням районної ради підтримана ініціатива Путивльської районної державної адміністрації щодо створення Веселівської філії Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. Радіка Руднєва, тобто діти будуть навчатися в приміщеннях будівлі, наразі вже колишнього Веселівського НВК.

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков ознайомив з інформацією про проведену роботу  з виконання критичних зауважень та пропозицій, висловлених на пленарному засіданні двадцятої сесії Путивльської районної ради сьомого скликання 18 травня 2018 року щодо відновлення роботи комунікацій на території колишнього Путивльського молокозаводу, про проведення ДП «Сумський облавтодор», у серпні 2018 року, благоустрою території, прилеглої до автомобільної дороги Путивль – Пруди, про повноваження філії ДП « Путивльський райавтодор» щодо ліквідації надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах на території Путивльського району, про необхідність особистого звернення працівників соціальної сфери, бажаючих отримати земельні ділянки, до Головного управління Держгеокадастру у Сумській області.

spacer