ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ ПУТИВЛЬЩИНИ ПРИВІТАЛИ ЗІ СВЯТОМ

На Путивльщині відбулися урочисті заходи, присвячені 100-річчю  Державної служби України. Із професійним святом тих, хто щоденною працею забезпечує стабільну роботу державних установ та організацій району в усіх сферах суспільного життя, вітали голова Путивльської районної ради Євген Южаков, голова Путивльської районної державної адміністрації, депутат Путивльської районної ради Микола Шульга, ветеран державної служби Олексій Фесенко.  

Теплі слова на адресу державних службовців висловив голова районної ради Євген Южаков, який від імені депутатів місцевого самоврядування привітав присутніх з професійним святом і побажав і надалі пліч-о-пліч робити життя мешканців нашого району кращим. Добрим словом він згадав і ветеранів, які більшу частину життя присвятили державній службі, а зараз перебувають на заслуженому відпочинку.

Вітаючи колег зі святом, голова районної державної адміністрації Микола Шульга зауважив, що кожен присутній у залі приймав присягу чесно виконувати свої обов'язки, вірно служити громаді та гідно нести державну службу в органах. Саме на державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в органах та установах функцій і завдань держави. 

У вітальній промові Олексій Фесенко подякував місцевій владі за те, що вони не забувають своїх ветеранів. Побажав колегам міцного здоров’я, наснаги, добробуту та плідної роботи.

Найкращих державних службовців нагородили грамотами голови Сумської обласної державної адміністрації, Путивльської районної державної адміністрації та Путивльської районної ради.

По завершенню урочистої частини заходу держслужбовці Путивльського району змогли насолодитися  концертною програмою, підготовленою працівниками культури.

spacer