ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

Голова постійної комісії Путивльської районної ради Євген Жабенецький провів чергове засідання комісії  з питань розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою, депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків з громадськістю, інформаційної політики, оборони та надзвичайних ситуацій.

Одним із  питань, яке розглядалося, було «Про присвоєння звання «Почесний громадян Путивльського району Сумської області»».

До Путивльської районної ради  звернулися з клопотаннями   комунальна установа Путивльської районної ради  Сумської області «Путивльська центральна районна лікарня» від 30.05.2018 № 280,  відділ освіти Путивльської районної державної адміністрації від 31.05.2018 № 01-25/784, відділ культури Путивльської районної державної адміністрації від 05.06.2018 № 165 щодо присвоєння звання «Почесний громадянин Путивльського району Сумської області»:

головному лікарю комунальної  установи Путивльської районної ради  Сумської області «Путивльська центральна районна лікарня» Кукульняку Ярославу Васильовичу в 1982-2001 роках та 2010-2014 роках за вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я Путивльського району;

завідуючому відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації Коханову Василю Григоровичу в 1985-2005 роках за вагомий особистий внесок у розвиток галузі освіти Путивльського району;

старшому науковому співробітнику Музею зброї та військової техніки комунального закладу Сумської обласної ради «Державний історико-культурний заповідник у м.Путивлі» Кірбабі Борису Олексійовичу за вагомий особистий внесок у розвиток  галузі культури Путивльського району.

Клопотання підтримані Путивльською районною державної адміністрацією, радою організації ветеранів Путивльського району, комунальним закладом Сумської обласної ради «Державний історико-культурний заповідник у м.Путивлі».

Постійна комісія Путивльської районної ради погодила  кандидатури Кірбаби Б.О., Коханова В.Г., Кукульняка Я.В. для присвоєння почесного звання.

Також на засіданні комісії було розглянуто звіт голови Путивльської районної державної адміністрації Миколи Шульги про здійснення Путивльською районною державною адміністрацією делегованих Путивльською районною радою повноважень у 2017 році.

Вказаний звіт у повному обсязі розміщений на офіційному сайті Путивльської районної ради для ознайомлення з ним широкої громадськості району.

spacer