У ПУТИВЛЬСЬКІЙ РАЙОННІЙ РАДІ ВІДБУВСЯ МОТИВАЦІЙНИЙ ТРЕНІНГ ПРОЕКТУ «ЗРОСТАЄМО РАЗОМ»

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков взяв участь у мотиваційному тренінгу проекту «Зростаймо разом» за підтримки  Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, що відбувся в приміщенні Путивльської районної ради.

У заході взяли участь сільські голови Путивльського району, посадові особи апарату та структурних підрозділів, відділів, управлінь Путивльської районної державної адміністрації,  районної, міської рад, представники громадських організацій, громадські активісти.

Розпочавши тренінг, представники громадської організації «Сумське громадське коло»:  голова – Ніна Чернявська, модератор Ганна Борисова, громадський радник Сніжанна Каминська презентували команду проекту «Зростаємо разом» та алгоритми  його реалізації, ознайомили  присутніх з пропозиціями та можливостями проекту, його виконавцями.

Беручи в заході  участь,  директор Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Валентина Трошечко у своєму виступі підкреслила, що метою заходу є сприяння усвідомленню необхідності громадянської освіти у сфері проектної діяльності, як запоруки формування спроможності громади. Вона сказала: «Сильні люди шукають можливості, слабі люди – причини. Громадські організації повинні співпрацювати один з одним, взаємодіяти, об’єднуватися в коаліції, кола або громадські ради. Наше суспільство різноманітне, у кожного свої потреби і у відповідності до потреб сформувалися громадські організації. Тому громадські організації повинні виробляти громадські ініціативи, проводити публічні консультації, громадський моніторинг, займатись соціальним підприємництвом».         

У ході заходу учасники виконували практичні вправи «Інформаційний потяг», «Карта ресурсів» та інші. Тренінг пройшов активно, його учасники висловлювали свої думки, пропозиції розвитку громадянського суспільства в Сумському регіоні.

spacer