ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ СПОСТЕРЕЖНОЇ РАДИ

З метою сприяння реалізації права громадян Путивльського району на підвищення якості надання вторинної медичної допомоги, рішенням Путивльської районної ради від 18.05.2018  була  утворена  спостережна рада комунальної установи Путивльської районної ради Сумської області «Путивльська центральна районна лікарня» в складі 11 осіб з представників Путивльської районної ради, Путивльської районної державної адміністрації та громадських організацій району.

Члени спостережної ради на своєму першому засіданні обрали керівний склад: голова – Іван Третяков, заступник голови  –  Галина Бровкіна, секретар – Ольга Брежнєва.

Присутній на засіданні голова Путивльської районної ради Євген Южаков побажав плідної роботи та виразив сподівання, що діяльність спостережної ради буде корисною для всіх сторін, як для пацієнтів, так і для самої лікарні.

Члени спостережної ради окреслили ряд питань, якими планують займатися найближчим часом, та домовились, що наступне засідання із затвердження плану роботи буде проведено на початку липня місяця.

spacer