ПОСАДОВЦІ ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

У залі засідань Путивльської районної ради під головуванням  Євгена Южакова відбулася нарада, у якій взяли участь представники чотирьох районів області: Конотопського, Кролевецького, Буринського та Путивльського.

На нараді також були присутні народний депутат України Андрій Деркач, депутати районних та міських рад, активісти, які представляли інтереси громадськості.

«Ми бачимо, що не зважаючи на рішення сесій районних та  місцевих рад районів, рекомендацій  громадських слухань, які прийняті за волевиявленням наших громадян, що у своїй більшості проти створення РЛП «Сеймський», обласне керівництво вступає в конфлікт з тими, хто їх обирав  – своїми виборцями», — відмітив Путивльський міський голова Валерій Волков.

По завершенню наради учасники зібрання за підтримки народного депутата України Андрія Деркача одноголосно підтримали та підписали  меморандум про взаємодію та співпрацю між органами місцевого самоврядування Путивльського, Буринського, Конотопського та Кролевецького районів Сумської області.

spacer