У ПУТИВЛЬСЬКІЙ РАЙОННІЙ РАДІ ПРОВЕДЕНО НАВЧАННЯ

Відповідно до плану роботи виконавчого апарату Путивльської районної ради проведено навчання працівників виконавчого апарату.

Про основні положення Закону України «Про відпустки» інформувала головний спеціаліст-юрисконсульт Тетяна Іванова. Тетяна Петрівна ознайомила з видами відпусток та вимогами щодо їх отримання, з порядком затвердження графіку відпусток працівників, отриманням відпустки та відкликанням працівників із відпустки, про соціальні гарантії працівників.

Керуючий справами Микола Лук’яненко ознайомив із основними вимогами щодо ведення контролю за виконанням районних цільових програм. Микола Дмитрович вказав на необхідність налагодження дієвої співпраці радників голови районної ради з постійними комісіями щодо організації контролю за виконанням прийнятих програм. Ознайомив з видами контролю та звернув увагу на важливість проведення проміжного контролю з метою належного виконання заходів районних цільових програм, що, у свою чергу, надасть можливість ефективно вирішувати  нагальні питання районних галузей.

Учасники навчання обговорили практичне впровадження організації роботи профільних постійних комісій з контролю за виконанням програм та провели взаємний обмін досвідом своєї роботи з цього питання.

spacer