У РАЙОНІ ВІДЗНАЧЕНО ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Символічно, що з настанням літа у всьому світі відзначається Міжнародний День захисту дітей, адже саме в цей час розпочинаються довгоочікувані канікули, які саме й асоціюються з безтурботною порою дитинства.

Весело, радісно та емоційно святкувалося 1 червня й на Путивльщині. Комунальний заклад Путивльської районної ради – районний центр позашкільної роботи (директор Олена Чупрун) підготував для дітей району розважально-ігрову програму «Хай буде дитинство щасливим!»

Разом з героями улюблених мультфільмів дітлахи  грали і веселилися, для них були проведені майстер-класи з декоративно-ужиткового мистецтва, творчі розмальовки для найменших та малюнки на асфальті, запуск моделей ракет, ігрові зони та розваги з аніматорами, звичайно ж, солодкі подарунки.

Наші діти — найкращі, заради них ми працюємо, живемо і намагаємося зробити цей світ кращим. Вони повинні щоденно відчувати поруч із собою доброзичливих та щирих рідних і близьких дорослих людей, які зроблять усе можливе, щоб оточити дітей увагою і турботою.

Усі маленькі учасники свята отримали масу задоволення та позитивних емоцій.

spacer