ОЧІЛЬНИК ДЕПУТАТІВ ПРИВІТАВ КОЛЕКТИВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

З професійним святом колектив  Клевенського  міжрайонного управління водного господарства привітав голова Путивльської районної ради Євген Южаков.

У своєму виступі Євген Іванович зауважив, що робота  цього колективу є життєво важливою як  для кожної людини, так і для держави в цілому, адже вода є дорогоцінним ресурсом, який маємо використовувати дбайливо та розумно. Перед управлінням водного господарства стоять відповідальні завдання: зберегти водні багатства  рідного краю  для наступних поколінь,  налагодити водопостачання відповідно до найвищих європейських стандартів гарантувати безпеку населення від повеней, реалізовувати державну політику у сфері охорони та раціонального використання і відтворення водних ресурсів. 

За  сумлінну працю, професійну майстерність, вагомий особистий  внесок у розвиток водного господарства та з нагоди Дня працівників водного господарства голова райради вручив грамоту голови Путивльської районної ради трактористу-машиністу сільськогосподарського виробництва Клевенського міжрайонного управління водного господарства Кановець Миколі Даниловичу.

spacer