НА ПУТИВЛЬЩИНІ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ МАТЕРІ ТА МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СІМ’Ї

Материнська любов – невичерпне джерело сили й надії, до якого люди звертаються і в радісні, і у важкі моменти життя. Ми завжди шануємо сім’ю і родинні зв’язки. З нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї на Путивльшині урочисто провели святковий захід, почесними гостями якого стали багатодітні матері, опікуни, прийомні батьки.

Від районної ради та всього депутатського корпусу виступив  голова Путивльської районної ради Євген Южаков. Він сказав: «Мати — це, мабуть, єдина людина, яка найщиріше радіє нашим успіхам і найближче до серця приймає наші невдачі». Євген Іванович  побажав усім міцного здоров’я, сили та надії, підтримки та любові від дітей та онуків.

За чуйне серце, турботу і любов до дітей грамотами районної ради нагороджені прийомні матері: Інна  Балашова, Людмила Олійник, Світлана Брежнєва, багатодітні матері: Ніна Суржикова і Ганна Лаухіна, опікун  Анастасія  Грачова.

Урочисто, з любов’ю і душею привітали присутніх зі святом самодіяльні артисти Путивльщини, більшість з яких – це наші діти, учасники художньої самодіяльності шкіл, вихованці центру позашкільної роботи та дитячої музичної школи.

spacer