ОЗВУЧЕНА ВИСТАВКА РЕКВІЄМ «ПЕРЕМОГА ДЛЯ ВСІХ ОДНА»

Чимало свят дарує нам весна,

Як в рідний дім повернення з дороги.

Та є найбільш хвилюючим для нас

Величне свято Перемоги.    

З цвітінням садів, буянням квітів і дерев  до нас приходить    до нас  День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. День Перемоги назавжди залишиться днем   тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу.

З нагоди вшанування подвигу звитяжців старшого покоління, увічнення пам’яті жертв війни та утвердження ідеалів миру в бібліотеці  підготовлено озвучену книжкову  виставку реквієм «Перемога для всіх одна». До уваги відвідувачів   інформація про події воєнних  1941-1945 років на Україні, в ході якої є можливість детального ознайомлення з документальними та художніми виданнями з фондів книгозбірні.

Крім того, для відвідувачів бібліотеки проходить  інформаційний крос "Читати — щоб знати,   знати — щоб перемагати" разом з журналом "Військо України".   Журнал є центральним друкованим органом Міністерства оборони України,   в якому професійно висвітлюються актуальні проблеми розвитку оборонного відомства країни, надається інформація про життєдіяльність Збройних Сил України у місцях дислокації військ,    зокрема про військовослужбовців, які проявили мужність та героїзм під час виконання службових обов’язків.

spacer