ВИЇЗНА НАРАДА

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков на звернення Манухівського сільського голови Світлани Малишевої з робочим візитом побував на території цієї сільської ради з питання аварійного стану будівлі колишнього Манухівського ФП.

Голову ради супроводжувала заступник головного лікаря комунального закладу Путивльської районної ради Сумської області «Путивльський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Наталія Шимановська, балансоутримувач зазначеної будівлі.

За інформацією сільського голови, фельдшерський пункт було переведено з аварійної будівлі до будинку колишньої школи, де зусиллями громади ведеться активна робота щодо його капітального ремонту: заміна вікон, опалення, стель, освітлення, підлоги.

Світлана Малишева зібрала під одним дахом ФП, клуб, бібліотеку, надаючи, таким чином, друге життя покинутій школі.

Сама будівля колишнього ФП дуже в поганому стані: обкладені цеглою стіни руйнуються, дах дуже прогнутий та в будь-яку мить може обвалитися. Для приведення до відповідності потрібні значні капіталовкладення, які, за наявністю просторого, комфортного та зручного місцерозташування, не доцільні. Адміністрація комунального закладу Путивльської районної ради Сумської області «Путивльський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» запевнила, що зазначена будівля не буде використовуватися за призначенням і вони не заперечують проти її продажу.

Враховуючи ефективний, кваліфікований підхід голови сільської ради та депутатського корпусу до вирішення всіх комунальних питань, голова районної ради запропонував розглянути можливість прийняття до власності територіальної громади Манухівської сільської ради ФП, оскільки це справедливе рішення, враховуючи те, що збудоване воно на кошти мешканців села, а потім вирішити її подальше використання на свій розсуд.

spacer