ПУТИВЛЬЩИНУ ВІДВІДАВ АРХІЄПИСКОП КОНОТОПСЬКИЙ І ГЛУХІВСЬКИЙ РОМАН

У Спасо-Преображенському соборі м.Путивль відбулося свято Путивльської  Ікони Божої Матері. У соборі архієпископа Конотопського і Глухівського Романа, що прибув на свято, зустріли з виступом учасники народного фольклорно колективу «Ярославна» Путивльського районного будинку культури (керівник — заслужений працівник культури України Олена Черв’яцова).

На святі Ікони в соборі була чисельна кількість прихожан, які прийшли помолитися. У заході взяли участь голова Путивльської районної ради Євген Южаков, голова Путивльської районної державної адміністрації Микола Шульга, перший заступник Путивльського міського голови Костянтин Гаврильчук, сільські голови Путивльського району.

Після проведеного Богослужіння архієпископ Роман нагородив  відзнаками Церкви благодійників, які зробили значний внесок у розвиток Конотопської єпархії Української Православної Церкви.

Цього ж дня, у Путивлі архіпастир освятив Хрест на міському кладовищі по вулиці Кролевецький. На цьому кладовищі, недалеко від Хреста, відбувся чин заснування храму на честь «Всіх Святих», який буде споруджений за рахунок благодійних внесків.

spacer