ГРОМАДСЬКІ РОБОТИ – ОДНА З ПЕРСПЕКТИВНИХ ФОРМ ВЗАЄМОДІЇ МІЖ СЛУЖБОЮ ЗАЙНЯТОСТІ ТА ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

У рамках одноденного брифінгу  «Роль Білопільської, Путивльської районних та Шостинської  міськрайонних філій Сумського обласного центру зайнятості в організації громадських та сезонних робіт щодо благоустрою територій та соціально знакових об’єктів» на  Путивльщину завітали директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний та представники засобів масової інформації  Сумської області.

Гості відвідали міський стадіон і площу Перемоги, де проводяться роботи з благоустрою. Про співпрацю органів влади, місцевого самоврядування та центру зайнятості щодо організації громадських робіт журналістам розповіли голова Путивльської районної ради Євген Южаков, голова Путивльської районної державної адміністрації Микола Шульга, перший заступник Путивльського міського голови Костянтин Гаврильчук та директор Путивльської районної філії Сумського обласного центру зайнятості Ольга Спориш.

Виступаючи перед журналістами, Євген Іванович відзначив роль нашого центру зайнятості та його директора Ольги Василівни у встановленні партнерських взаємовідносин з органами місцевого самоврядування району. З 2016 року між районною радою та центром зайнятості підписано Меморандум про співпрацю, проводяться спільні заходи з питань, пов'язаних з організацією та проведенням на території району громадських та сезонних робіт. Результат такої  взаємодії – це 1 млн. 651 тис. грн. коштів  місцевих бюджетів на організацію громадських робіт у 2018 році. Найбільше на ці заходи виділили Путивльська міська рада – 900 тис. грн., Веселівська сільська рада – 95,4 тис. грн., Яцинська сільська рада – 82 тис. грн., Козаченська сільська рада – 61 тис. грн.

spacer