ШАНОВНІ МІСЬКИЙ ТА СІЛЬСЬКІ ГОЛОВИ, ДЕПУТАТИ МІСЦЕВИХ РАДИ ПУТИВЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Доводимо до вашого відома, що до керівників органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад Путивльського району звернулися з пропозицією  генеральний директор Українського інформаційно-видавничого  центру «Галактика»  Галина Захарова та директор проекту Ірина Полян щодо підтримки проведення до свята Дня місцевого самоврядування VІІІ Всеукраїнського проекту «Місцеве самоврядування в Україні. Народні обранці».

Цей масштабний захід здійснюється за підтримки та участі представників Адміністрації Президента України, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України, Української асоціації районних та обласних рад, Асоціації міст України, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Асоціації сільських, селищних рад та об’єднаних громад, Асоціації об’єднаних територіальних громад та інших.

Заключна частина заходу відбудеться в грудні 2018 року в Будинку офіцерів Уряду: м. Київ, вул. Михайла Грушевського,22, на якій будуть відзначені кращі управлінці громад відзнаками, грамотами та Книгою пошани «Місцеве самоврядування. Народні обранці».

Інформація про Всеукраїнський проект розміщується та постоянко оновлюється на сайті: https://galaktika2005.wixsite.com/sm20018.

Контактна особа в Путивльській районній раді Чайковська Надія Ігорівна, моб.тел.0667503561. Очікуємо ваших пропозицій.

spacer