НА ПУТИВЛЬЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

9 травня у місті Путивль відбулося святкування 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Урочистою ходою центральним проспектом міста пройшли ветерани Другої світової війни, учасники бойових дій у Афганістані, представники влади району і міста, громадськості, трудові колективи підприємств, установ, організацій, учні загальноосвітніх шкіл, студентська молодь, жителі та гості міста.

На площі Перемоги відбувся урочистий мітинг «Вогонь Перемоги не згасне в серцях!»

Друга світова – трагічна історія нашого народу. Путивляни щиро прагнуть, щоб такі страшні події більше ніколи не повторилися. Пам'ять про загиблих у роки війни вічна, як їхня юність, як їхня остання дорога, як  мир, здобутий ними. Вона в серцях кожного.   

Виступаючі на мітингу висловили щиру вдячність ветеранам за Велику Перемогу, які своєю хоробрістю і героїзмом, відвагою та безмежною любов’ю до Батьківщини довели всьому світу, що Україна ніколи не скориться загарбникам. Побажали ветеранам-визволителям довгих років життя, миру і щастя всім путивлянам.

Світлої пам’яті загиблих була оголошена хвилина мовчання.

До Вічного вогню та монументу Слави, пам’ятників легендарному командиру партизанського з’єднання Сидору Артемовичу Ковпаку, славетному комісару Семену Васильовичу Руднєву були покладені кошики з квітами.

У виступі учениця 2-го курсу Путивльського професійного ліцею Дар’я Іванова зазначила, що в наш час на сході України не спокійно, тому всіх об’єднує прагнення миру і спокою в державі. Учні ліцею  взяли участь в обласному проекті «Змінимо майбутнє на краще». У його рамках виготовлено 100 паперових журавликів, бо існує повір’я, якщо зробити саме таку кількість журавликів і загадати бажання, то воно неодмінно здійсниться. Тому учні загадали бажання «Миру без війни».

spacer