У ГОСТЯХ У ПУТИВЛЯН

Напередодні величного свята Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні до м.Путивль, що по праву вважається колискою партизанської слави, де пам’ятають і шанують свою історію,  у гості з концертом завітали  артисти Сумської  обласної філармонії та творчі колективи Вищого училища мистецтв і культури ім. Д.Бортнянського, щоб згадати славетні подвиги наших дідів, привітати всіх зі святом і подарувати гарний настрій.

Путивляни добре пам’ятають, що в роки Другої світової  війни в людей не слабшав інтерес і до справжнього мистецтва. Хороша пісня завжди була вірним помічником бійця.  З піснею вони відпочивали в короткі години затишшя, згадували рідних і близьких. Артисти драматичних і музичних театрів, філармоній і концертних груп вносили свій вклад у загальну справу боротьби з ворогом. Величезною популярністю користувалися фронтові театри і концертні бригади. Ризикуючи життям, ці люди своїми виступами доводили, що краса мистецтва жива, що вбити її неможливо. Тишу прифронтового лісу порушували не лише артилерійські обстріли ворога, але і захоплені оплески глядачів, викликаючи на сцену знову і знову своїх улюблених виконавців.

А на концерті путивляни із задоволенням слухали  пісні та мелодії воєнного і мирного часів у виконанні заслуженого артиста України Леоніда Матвієнка, заслуженого діяча мистецтв України Валерія Козупіна, заслуженого працівника культури України Євгена Радченка, ансамблю народної пісні «Слобожанські барви» (художній керівник Катерина Дубина), вокального ансамблю «Елегія» (керівник Оксана Голубцова), солістів філармонії Ірини Ященко, Олексія Липового, Юрія Надточого, Олени і Костянтина Обозних, дивилися танці народного хореографічного колективу «Молодість» (керівник — заслужений працівник культури України Володимир Євтушенко) та слухали виступ ансамблю національних інструментів (керівник Володимир Пугач).

spacer