ВІДБУВСЯ ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ ПРОБІГ ВУЛИЦЯМИ МІСТА ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ

У рамках  районних заходів, присвячених 73-й річниці Великої Перемоги й Дню пам’яті та примирення в Путивлі відбувся легкоатлетичний пробіг за участю  студентської молоді.

Ідея проведення такого пробігу не нова, але на сьогоднішній день досить актуальна. У переддень святкування Дня Перемоги хочеться нагадати усім заради чого гинули наші батьки та діди — задля миру в нашій країні. Єдність та мир так необхідні незалежній Україні і сьогодні.

Серед почесних гостей акції голова Путивльської районної ради Євген Южаков, секретар Путивльської міської ради Олександр Литвинов, директор коледжу СНАУ Сергій Пилипенко.

Вітаючи присутніх, Євген Іванович побажав учасникам пробігу міцного здоров’я, енергії, бадьорості, нових спортивних досягнень та святкового весняного настрою.

Варто зауважити, що всі учасники були в гарній фізичній формі, що додавало ще більшої цікавості: хто буде кращим з кращих. У двокілометровому пробігу упевнену перемогу одержали студенти педагогічного коледжу Тетяна Патлавська та Роман Жмут.

spacer