НА ПУТИВЛЬЩИНІ ВІДБУВСЯ ЗАХІД «МИ ПАМ’ЯТАЄМО»

У рамках відзначення в Україні у 2018 році 73–ї  річниці Перемоги на нацизмом у Європі на Путивльщині в приміщенні Путивльського краєзнавчого музею за участю депутатів Путивльської районної ради для школярів місцевих шкіл був проведений захід  «Ми пам’ятаємо».

Ось уже сімдесят третя весна вітає всіх тих, хто пережив війну, вітає вона і тих, хто знає про ті події не лише з книг, фільмів чи від розповідей старшого покоління. Вітає і вкотре нагадує про страждання війни й наказує берегти мир. День Перемоги – свято особливе. Це день великої радості та гордості, але водночас великого смутку, оскільки перемога дісталася українському народу жахливою, неймовірно високою ціною. Та на превеликий жаль, сьогодні ми не змогли втримати перемогу і всіма силами намагаємося зберегти мир у нашій країні.

У програмі заходу для школярів був продемонстрований відеоролик Станіслава Вакарчука  «Щоб пам’ятали…», прозвучали музичні композиції, пісні, що були написані в роки війни і сьогодні, адже пісня завжди налаштовувала на добрі починання, надію та перемогу. Завідувач музею зброї і військової техніки Ігор Сокунов ознайомив школярів із зброєю, яка застосовувалася у воєнні роки. З інтересом учасники заходу прослухали спогади нашої землячки учасника війни, жительки села Руднєве Путивльського району Шарової Марії Денисівни про ті страшні події. Особливий інтерес викликав продемонстрований документальний фільм «Внесок українців у перемогу у Другій світовій війні».

spacer