ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ ПАМ’ЯТНОГО ЗНАКУ МІЖ СЕЛАМИ ВОЛОКИТИНЕ І КАГАНЬ

Під час наради, яку провів голова Путивльської районної ради Євген Южаков, було обговорено питання щодо встановлення пам’ятного знаку загиблим дітям  під час ворожого бомбардування у Другій світовій війні,  яких евакуювали до тилу  з Ленінграду та Кролевецького дитячого будинку.

Присутні на нараді: виконуюча обов’язки Волокитинського сільського голови Ольга Семенець, директор комунального закладу Сумської обласної ради «Державний історико-культурний заповідник у м.Путивлі» Сергій Тупік, голова організації ветеранів Путивльського району Анатолій Черепов, — висловили загальну думку щодо доцільності встановлення пам’ятного знаку безвинно загиблим жертвам війни пам’ятного знаку на місці трагедії між селами Волокитине і Кагань Путивльського району.

Багато часу пройшло з тієї пори, а до цих пір здригаємося, згадуючи той страшний випадок, який стався в роки війни на путивльській  землі. Пам'ять про людську трагедію повинна бути увіковічена, щоб у подальшому як можна менш було таких випадків на землі.

spacer