СТАН ВИПЛАТ МОНЕТИЗАЦІЇ СУБСИДІЙ РОЗГЛЯДАЛИ В РАЙОННІЙ РАДІ

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков провів нараду з питання нарахування та виплати монетизації мешканцям району, у якій взяли участь заступник голови постійної комісії районної ради Геннадій Садовий, голова організації ветеранів Путивльського району Анатолій Черепов,  начальник управління соціального захисту населення Путивльської РДА Світлана Куртова та начальник відділу призначення соціальних виплат управління соцзахисту Тетяна Декунова.

За інформацією, наданою управлінням соціального захисту, відшкодування витрат за невикористану субсидію з оплати послуг з газопостачання здійснюється за рахунок коштів державного бюджету.  У 2017 році монетизація нарахована 3 288 одержувачам субсидій на загальну суму 2 100 797 грн. 92 коп., станом на 01.04.2018 сума невиплаченої монетизації становить 93 3870 грн. 92коп., виплату не отримали 1 477 осіб. Списки на виплату формувалися в три етапи, згідно з наданими   отримувачами субсидій заявами. Як пояснила Світлана Володимирівна, для виплати монетизації кошти з державного бюджету надходять цілеспрямовано. Використовувати державні виплати не за призначенням управління соціального захисту не має права, крім того, фінансовим управлінням Путивльської РДА  та казначейством суворо контролюється цільове використання коштів.

З метою врегульовання питання виплати громадянам невикористаної частини субсидії  21.02.2018 Кабінетом Міністрів України внесено відповідні зміни до порядку фінансування видатків місцевих бюджетів, згідно з якими не відшкодована монетизація буде виплачена у квітні-травні 2018 року.

spacer