ДО УВАГИ КОЛЕКТИВІВ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

05 травня 2018 року відбудеться V Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина – Fest» під гаслом «Творчість заради майбутнього», який має на меті показати всю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії.

Конкурс «Перлина – Fest» проводитиметься в місті Києві в Колонній залі Київської міської державної адміністрації за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних  та обласних рад» та Київської міської державної адміністрації.

Особливістю конкурсу є те, що молоді українці демонструватимуть звичаї своєї місцевості через сценічну презентацію в таких видах мистецтв, як танцювальне мистецтво, виконання пісенних творів, оригінальний жанр, інструментальна музика, автентична творчість. Окремою номінацією конкурсу стане  «Перлина громади» — особливий твір, який розкриває самобутність культури регіону України. Конкурс проводиться у трьох вікових категоріях: 7-10 років; 11-13 років та 14-17 років.

За додатковою інформацією можна звернутися за телефонами: (044)-586-40-11;  (067)-520-11-35; офіційний сайт організаторів: http://www.perlyny.com.ua.

spacer