ЗУСТРІЧ У ПУТИВЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ З НАЧАЛЬНИКОМ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Путивльський район з робочим візитом відвідав начальник Головного управління Національної поліції в Сумській області генерал поліції 3 рангу Микола Лушпієнко.

В актовій залі Путивльської районної ради Микола Миколайович провів зустріч з сільськими головами району, підприємцями та мешканцями. На зустрічі був присутній повний оперативний склад працівників Путивльського відділення поліції, тому відповіді на запитання надавалися відразу.

У зустрічі взяли участь депутати Сумської обласної ради Микола Биркун та Лілія Ричкіна.

Учасниками зустрічі були підняті питання захисту життя, здоров’я, протидії злочинності, підтримання публічного порядку, власності та забезпечення громадської безпеки на території Путивльського району. Обговорювалося також питання про рівень довіри населення до поліції. 

В’язенським та Козачанським сільськими головами Олександром Товарниченком, Олександром Воловченком були висловлені проблемні питання: мала кількість дільничних інспекторів, встановлення камер відеоспостереження в сільській місцевості та інші.

По закінченню зустрічі начальник Головного управління Національної поліції в Сумській області провів особистий прийом громадян.

spacer