СВЯТКУВАННЯ МІЖНАРОДНОГО ЖІНОЧОГО ДНЯ НА ПУТИВЛЬЩИНІ

У Путивльському районному будинку культури відбулися урочисті заходи до Міжнародного жіночого дня.

Зі святом жінок привітали народний депутат України Андрій Деркач, голова Путивльської районної ради Євген Южаков, заступник голови Путивльської районної державної адміністрації Михайло Биряк.  

 З нагоди жіночого свята було вручено кращим путивлянкам  Грамоти та Подяки.

Як запевнили виступаючі, що з ледь відчутним весняним подихом в Україну приходить  чудове  свято – Міжнародний жіночий день.  Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже все найдорожче, що є в  житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Без  жінок, не було б стільки світла, любові і тепла. Жінки наповнюють будні яскравими фарбами, спонукають до шляхетних вчинків і добрих справ. Жінка виступає берегинею роду, миру, злагоди і гармонії на рідній землі.

Усім жінкам у святковій залі будинку культури були подаровані квіти від народного депутата України Андрія Деркача.             

Під час проведення заходу особлива увага була приділена матерям: Кривобок Наталі Володимирівні, Абрютіній Надії Хомівні, Федорченко Ольці Михайлівні, які виховали справжніх патріотів України, чиї діти, гідно виконуючи військовий обов’язок, героїчно віддали свої життя, захищаючи свободу та незалежність рідної батьківщини.

Гарним подарунком для учасників заходу до жіночого свята став концерт, підготовлений кращими художніми колективами та окремими виконавцями Путивльщини

spacer