ЗУСТРІЧ ЖІНОК ПУТИВЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Напередодні Міжнародного жіночого дня відбулося розширене засідання клубу «Фронтовичка» за участю жінок–ветеранів, пенсіонерок, які все своє життя проробили у сферах  промисловості, сільського господарства, освіти, медицини, культури, торгівлі Путивльського району.

З привітальними словами та словами вдячності звернувся до присутніх голова Путивльської районної ради Євген Южаков, який засвідчив свою повагу до жінок і подарував їм квіти від народного депутата України Андрія Деркача і Путивльської районної ради.

У святковому концерті взяли участь ветеранські фольклорні колективи, учасники яких є ровесницями присутніх у залі жінок. Це вокальні ансамблі «Освітянка» (керівник Василь Сухорученко), «Зоряниця» (керівник Пелагея Кривець), «Старушки–веселушки» (керівник  Василь Ситовський), «Не горюй» (керівник  Василь Гудаков).

У програмі святкового концерту взяла участь і студентська молодь навчальних закладів району: Катерина Хоруженко, Кирило  Гудімов, брати- баяністи Микола та Олександр Хандуріни. 

Захід відбувся за ініціативи голови жіночого комітету Путивльського району Валентини Анякіної та за підтримки голови Путивльської районної ради Євгена Южакова і директора Путивльського педагогічного коледжу Леоніда Фомакіна.

spacer