ВПРОВАДЖЕННЯ МЕДИЧНОЇ РЕФОРМИ ОБГОВОРЮВАЛИ В РАЙОННІЙ РАДІ

Питання реформування первинної ланки галузі охорони здоров’я обговорили на робочій нараді в  Путивльській  районній раді.

Головний лікар комунального закладу Путивльської районної ради Сумської області «Путивльський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Жанна Руднєва серед першочергових заходів впровадження реформи окреслила проведення зміни в організаційно-правовій формі центру шляхом його реорганізації в комунальне неприбуткове підприємство,  після чого стане можливим укладання договору з Національною службою здоров’я та отримання прямого фінансування за надані послуги з державного бюджету. Повноцінно медична реформа запрацює лише тоді, коли лікарі первинної ланки будуть забезпечені комп’ютерною технікою та медичним обладнанням. Як повідомила Жанна Анатоліївна,  забезпеченість центру складає  лише 30%. 

У ході обговорення питання, голова районної ради Євген Южаков доручив головному лікарю терміново проаналізувати та надати до районної ради потребу в придбанні обладнання в розрізі сільських закладів та міської лікарської амбулаторії.

Депутат районної ради, заступник голови постійної комісії Геннадій Садовий звернув увагу на окремі питання надання медичної допомоги в умовах створення Путивльської громади. Як зауважив голова районної ради Євген Южаков, у Путивльському районі 5 сільських рад не ввійшли до складу об’єднаної Путивльської громади, тому при визначенні шляхів впровадження медичної реформи необхідно врахувати право мешканців цих сільських рад на отримання якісної медичної допомоги.

За підсумками робочої наради було надано ряд протокольних доручень.

spacer