ВИРІШЕННЯ НАГАЛЬНИХ ПИТАНЬ

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков обговорив з головними лікарями комунальних закладів, що надають медичні послуги населенню, проблеми медичного обслуговування населення новоствореної Новослобідський громади.

Складності виникли в частині розподілу фінансових ресурсів на первинну і вторинну медичну допомогу і, у першу чергу тому, що медична субвенція, що виділяється державою, не покриває витрати на надання медичних послуг.

І центр первинної медико-санітарної допомоги, і районна лікарня продовжують прийом пацієнтів. Але недостатнє державне фінансування галузі охорони здоров'я «змушує» піднімати питання співфінансування медичних послуг для мешканців Новослобідської сільської ради. За інформацією головних лікарів районних медичних установ, керівництво новоствореної громади готове до співпраці, і голова районної ради висловлює сподівання, що ця робота буде плідною і принесе користь людям.

"Безсумнівно, питання медичної реформи вимагає подальшої доробки, достатнього фінансового забезпечення та інформування членів громади про те, як зміниться надання медичних послуг після децентралізації. Але наше першочергове завдання полягає в тому, щоб уже зараз наші люди відчували підтримку і турботу про себе з боку органів влади та місцевого самоврядування», — підкреслив Євген Іванович.

spacer