У ПУТИВЛЬСЬКІЙ РАДІ ОБГОВОРЕНІ ПИТАННЯ ГЕНДЕРНИХ ПРАВ, ПІДВИЩЕННЯ СОЦІАЛЬНОГО СТАТУСУ ЖІНОК ПУТИВЛЬЩИНИ

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков зустрівся з головою  Путивльської районної жіночої ради Валентиною Анякіною.

Під час зустрічі були обговорені питання щодо підвищення статусу жінки в суспільстві, захист прав і свобод жінок, інтелігенції, молоді, пенсіонерів, об’єднання жінок для активної участі в соціальному, культурному, політичному й економічному житті Путивльського району.

Яскраві образи жінок  привертають увагу суспільства завдяки розуму, харизмі й особистій  чарівності. У цій когорті і жінки Путивльщини, які заслуговують свята, і це  питання є актуальним саме напередодні відзначення  Міжнародного жіночого дня.

Тому на зустрічі була вироблена спільна ініціатива до голови Путивльської районної державної адміністрації Миколи Шульги щодо привітання, організацій зустрічей, «святкових вогників», концертів для жінок відповідно до їх професійної діяльності, призначивши за це відповідальними керівників управлінь, відділів Путивльської РДА.

Валентина Анякіна за підтримки голови районної ради буде займатися організації  привітання зі святом членів громадської організації «Путивльський патріотичний клуб «Фронтовичка».

Як зауважує голова Путивльської районної ради Євген Южаков: «Гендерні права, підвищення соціального  статусу жінок, турбота про дітей і соціально незахищених, пропаганда і розвиток ідей щодо подолання дискримінації жінок, турбота про добробут і побут сім’ї — ось ці питання, саме над якими повинні спільно працювати органи державної влади, місцевого самоврядування і громадські організації Путивльського району».

spacer