У РАЙОНІ ЗАБЕЗПЕЧЕНО ТВЕРДИМ ПАЛИВОМ СІМ’ї УЧАСНИКІВ АТО

Відповідно до Обласної програми соціального захисту населення, в якій окремим розділом мова йде про соціальну підтримку осіб — учасників АТО та їх сімей, було передбачено забезпечення твердим паливом сімей учасників антитерористичної операції.

36 родин військовослужбовців — учасників АТО, що проживають на території Путивльського району та мають пічне опалення, у 2017 році були забезпечені твердим паливом та отримали компенсацію готівкою у розмірі 2500 грн. (на вибір заявника). На ці цілі було використано 92,5 тис.грн. за рахунок коштів обласного бюджету.

Обласна програма соціального захисту населення розрахована на 2017-2021 роки, тому учасники АТО та їх сім’ї можуть один раз на рік отримати грошову компенсацію або тверде паливо (дрова). Для цього необхідно звернутися до сільських рад або безпосередньо до управління соціального захисту населення Путивльської районної державної адміністрації та надати такі документи :

а) заяву довільної форми, в якій зазначається вибір щодо забезпечення твердим паливом (дровами) або надання компенсації готівкою, письмова згода на обробку персональних даних;

б) копія паспорта заявника;

в) довідка про те, що житлове приміщення забезпечується опаленням із застосуванням твердого палива та не забезпечується електро-, тепло- або газопостачанням для опалення;

г) копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера заявника;

д) копія документа компетентного органу, що засвідчує участь особи, в антитерористичній операції;

е) довідка про склад сім’ї з місця реєстрації;

є) реквізити рахунку в уповноваженому банку, на який перераховуватиметься компенсація (у разі надання компенсації).

За детальнішою інформацією звертатись до управління соціального захисту населення Путивльської районної адміністрації міста Путивль, пр.-т. І. Путивльського, 93, кабінет № 10 або за телефоном 5-43-86.

spacer