ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ ПУТИВЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Путивльська районна рада провела пленарне засідання вісімнадцятої сесії та прийняла 39 рішень. Попередньо на засіданнях постійних комісій та президії депутати детально розглянули та погодили проекти рішень з питань порядку денного сесії.

Основні питання сесії – затвердження Програми економічного і соціального розвитку Путивльського району на 2018 рік та районного бюджету Путивльського району на 2018 рік, які є визначальними для подальшого розвитку територіальної громади Путивльського району.

Проект Програми економічного і соціального розвитку Путивльського району на 2018 рік презентував начальник управління економічного та агропромислового розвитку Путивльської районної державної адміністрації Сергій Літвінов, а начальник фінансового управління Путивльської районної державної адміністрації Ірина Свердлікова – проект районного бюджету Путивльського району на 2018 рік. Після змістовної, вичерпної інформації доповідачів та дієвого обговорення, депутати одноголосно підтримали рішення з даних питань.

Депутати Путивльської районної ради прийняли рішення з бюджетних питань, внесли зміни до районного бюджету Путивльського району на 2017 рік, Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Путивльському районі на 2017‑2020 роки, Програми соціального захисту окремих категорій населення Путивльського району на 2017‑2021 роки, затвердили Програму розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Путивльського району на 2018-2020 роки.

На пленарному засіданні депутати затвердили звіт про виконання Програми зайнятості населення Путивльського району на період до 2017 року та відповідну програму на 2018‑2020 роки, визначили опорним закладом загальної середньої освіти в Путивльському освітньому окрузі Путивльську загальноосвітню школу І ‑ ІІІ ступенів № 1 ім. Радіка Руднєва Путивльської районної ради Сумської області, а в Новослобідському ‑ Новослобідський навчально-виховний комплекс: загальноосвітню школу І ‑ ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Путивльської районної ради Сумської області, перейменували Путивльське навчально-виховне об’єднання: спеціалізовану загальноосвітню школу І ступеня – гімназію – дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) Путивльської районної ради Сумської області в Путивльське навчально-виховне об’єднання: загальноосвітню школу І ступеня – гімназію – заклад дошкільної освіти (центр розвитку дитини) Путивльської районної ради Сумської області та затвердили Статут Рев’якинської загальноосвітньої школи І ‑ ІІ ступенів Путивльської районної ради Сумської області.

Депутати безоплатно передали майно спільної власності територіальних громад сіл, міста Путивльського району до комунальної власності Новослобідської сільської об’єднаної територіальної громади, права засновника Новослобідській сільській раді на освітні заклади: Бунякинський, Князівський, Юр’ївський, Линівський та Новослобідський навчально-виховні комплекси та надали згоду на передачу в оренду комунального майна.

Депутат Путивльської районної ради Анатолій Яковлев звернувся до керівництва Путивльської районної державної адміністрації щодо проведення наради з обговорення питань дотримання чинного законодавства в галузі охорони здоров’я та стану автобусного сполучення в Путивльському районі, а Іван Третяков – щодо сприяння мешканцям сільських рад в отриманні земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

Досить емоційно депутати обговорювали земельні питання, висловлювали свою стурбованість щодо раціонального використання земельних ресурсів, які передбачається в подальшому передати орендарям.

У роботі пленарного засідання взяла участь депутат Сумської обласної ради Галина Меньшова та інформувала про подальші шляхи розвитку галузі туризму на території району.

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков ознайомив з інформацією про проведену роботу по виконанню критичних зауважень та пропозицій, висловлених на пленарному засіданні сімнадцятої сесії Путивльської районної ради сьомого скликання 6 грудня 2017 року стосовно  надання допомоги мешканцям Стрільниківської сільської ради щодо виділення земельних ділянок площею по 2 гектари для ведення особистого селянського господарства та оформлення документів на ці земельні ділянки, необхідності виконання районних заходів щодо невідкладного вирішення питань при надзвичайних ситуаціях на території Путивльського району, встановлення дорожнього знаку «Іллінське» та інформаційних табличок про назви вулиць в с.Іллінське Чорнобривкинської сільської ради.

spacer